Lille – Toulouse 1:0 (kon.) | Nice – Saint-Étienne 0:1 (kon.) | Nantes – Monaco 0:1 (kon.)
OGC Nice
0:1 (0:1)
AS Saint-Étienne
cz Nedeľa 24.11.2013, 17:00Ligue 1 Uber Eats

To je ode mne pro dnešek vše. Rád se s Vámi zas uvidím při dalších přenosech Ligue1. Hezký večer přeje David Sochor. (18:52:53)

Červené karty: 0 – 0

Je dobojováno. utkání rozhodla jediná chyba domácího brankáře. Ten ji sice na začátku druhé půle odčinil, když chytl 2 jasné tutovky Erdinçovi. I tak je domácí brankář smutným hrdinou zápasu. Naopak Erdinç se může radovat, neboť Saint-Étienne získalo ztracené body proti Lyonu zpět a to může znamenat posun tabulkou vzhůru.

90+4
    Ještě jedna rozehrávka od domácí branky.

90+3
    Běží poslední minuta nastavení.

90+2
    Domácí trenér je nervozní z vývoje utkání, jeho svěřenci mu radosti zatím nedopřáli.

90+1
    Brison chtěl před brankou najít Erdinça, ale ten byl obsazený, navíc letící míč jej vůbec netrefil, Veronese jej zachytil a rozehrává.

90+1
    Nastaveny budou 3 minuty.

90
    Běží poslední minuta první půle, domácí už nemají příliš času na korekci výsledku.

89
    Ghoulam svedl běžecký souboj s Eyssericem, který do něj nenápadně strčil, což hostujícího obránce vyvedlo ze stability a upadl, hlavní sudí pískl nedovolený zákrok.

88
    Dobývání území na poloviny Saint-Étienne je pro domácí dosti vyčerpávající, hosté brání místy i v deseti lidech.

86
    Brüls našel Amaviho v šestnáctce, ale ten mířil pouze doprostřed branky, kde stál připravený Stéphane Ruffier.

86
    Erdinç ve výskoku zahrál rukou, domácí budou kopat přímý kop.

85
    Hosté už brání vytvořený náskok, jejich odkopy končí na půlící čáře.

84
    Ze standardní situace od rohového praporku se nic nestalo, spíše se hosté dostali k míči a vyvážejí míč co nejdále od své branky.

83
    Hosté jsou již pod obrovským tlakem, ale zatím Ruffier nemusel řešit žádnou ošemetnou situaci, ani teď ne, hostující obrana raději zahrála na roh.

82
    Poslední střídání v celku hostů. Francka Tabanoua nahradí Jonathan Brison.

82
    Po rohu se míč dostal až na půlící čáru, odkud jej domácí nasměrovali zpět před Ruffiera, ale Digard se neprosadil.

81
    Amavi hledal před Ruffierem někoho ze spoluhráčů, přihrávka byla sražena na roh.