Lille – Toulouse 1:0 (kon.) | Nice – Saint-Étienne 0:1 (kon.) | Nantes – Monaco 0:1 (kon.)
Lille OSC
1:0 (0:0)
Toulouse FC
cz Nedeľa 24.11.2013, 14:00 • Grand Stade Lille Métropole, Villeneuve d'Ascq • Ligue 1 Uber Eats

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (15:54:29)

Už se nic nestane, Lille své hubené vedení udrželo a připisuje si další tři cenné body. Jediný gól utkání vstřelil v 84. minutě domácí Souaré, který se v pokutovém území prosadil přesnou hlavičkou. Hosté se v samém závěru snažili o vyrovnání, ale nepovedlo se a z Lille tak odjíždí bez bodu.

90+2
    Rohodčí nastavil celkem čtyři minuty, domácí se začali v posledních minutách urputně bránit, Enyeama má plné ruce práce!

90
    Je tu devadesátá minuta, hosté upínají zbytek svých sil do ofenzivy.

89
    Míč razantně odkopává obrana Lille.

88
    Toulouse útočí po levé straně, Chantôme vybojoval autové vhazování.

87
    Oba týmy vyčerpaly všechny možností střídání.

86
    Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Salomon Kalou, přichází Túlio de Melo.

86
    Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Steeve Yago, přichází Adrien Regattin.

85
    Poslední pětiminutovka dnešního utkání, nyní je řada na Toulouse, by odpovědělo na vedoucí gól domácího týmu.

84
    Lille právě vstřelilo branku!
    To, co přijít muselo, přišlo! Z velkého tlaku dokázali domácí vytěžit vedoucí gól, o nějž se zasloužil přesnou hlavičkou z levé strany, uvnitř pokutového území, Sengalec PAPE N´DIAYE SOUARÉ! Přesným centrem z pravé strany se blýskl Balmont.

82
    Aurier padá ve vlastním pokutovém území, sudí mu to "zbaštil", odpískán faul Lille.

82
    Enyeama má míč ve své moci a bleskově rozehrává.

81
    Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Martin Braithwaite, přichází Eden Ben Basat.

80
    Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Ronny Rodelin, přichází Souahilo Meïté.

80
    Poslední desetiminutovka před námi, domácí drtí soupeře, ten zatím odolává.

79
    Pro ten si tentokrát "došel" gólman Ahamada.

78
    Zebina odvedl skvělou práci při bránění Berii, který málem zakončil z malého vápna! Rohový kop pro Lille.