Rio Ave – Praia 0:2 (kon.) | Setúbal – Arouca 1:0 (kon.) | Marítimo – Gil Vicente 3:2 (kon.)
Ferreira – Belenenses 1:0 (kon.) | Guimarães – Lisabon 0:1 (kon.)
Vitória FC Setúbal
1:0 (1:0)
FC Arouca
cz Nedeľa 24.11.2013, 17:00Primeira Liga

82
    Naposledy už střídá i hostující kouč, Tinoca nahradí na poslední minutky Coelho.

74
    Domácí naposledy střídají, Cardozo dnes již dohrál, místo něj si zahraje Ney.

71
    Hned o minutu později je tu střídání číslo dvě na hostující straně, dnes má již odpracováno Pintassilgo, kterého nahradí Serginho.

70
    První změna v dresu Aroucy, Amara nahradí Claro.

66
    Druhý změna v sestavě domácího celku, Horta nahradí Sabino.

65
    Bruno Amaro vidí za jeden z faulů žlutou kartu.

59
    Domácí trenér reaguje na oslabení svého týmu střídáním, Tiba nahradí Venancio.

56
    Hodně nepříjemná situace pro domácí celek, červenou kartu vidí Vezo za hrubý faul na Roberta!

53
    Žlutou kartu za faul na Pintassilga vidí oprávněně Nélson.

47
    Hned na začátku druhé půle mohli domácí jít do vedení o dvě branky! Po spolupráci s Cardozem střílel do pravé tyče Horta!

39
    Domácí mohli jít do dvoubrankového vedení! Po skvělé přihrávce Miguela se ale Cardozo podruhé neprosadil!

34
    Setúbal právě vstřelil branku!
    Domácí Vitória jde do vedení! Prvním dnešním střelcem je RAMÓN CARDOZO! Utkání tak dostává nový náboj.

33
    První dnešní žlutá karta pro Ceballose.

19
    Domácí měli k dispozici svůj třetí rohový kop! Po něm se do obrovské šance dostal Cohene, který již překonal brankáře Cássia, toho ale na poslední chvíli zastoupil na brankové čáře Ivan Balliu!