Lokeren – Brugge 0:3 (kon.) | Liége – Mons 1:0 (kon.)
Sporting Lokeren
0:3 (0:2)
Club Bruggy KV
cz Nedeľa 24.11.2013, 18:00Belgická Jupiler Pro League

Zápas právě skončil a hosté z Clubu Brugge si vedení udrželi a gólem z penalty pojistili. Po náskoku z prvního poločasu se hra Clubu velice uklidila a hráli s velkým přehledem. Moc útočných pokusů jsme od nich neviděli, ale neviděli jsme jich ani moc na druhé straně. V závěru se hra kouskovala a v 86. minutě pojistil vítězství brankou z penalty Simons. Club Brugge KV tak poráží KSC Lokeren 3:0 a odváží si tady odtud tři body. Dnes je to z mé strany vše, přeji krásný zbytek večera a zase někdy na shledanou. (19:56:32)

90+1
    Taktické střídání hostů, končí dnes výborně hrající Refaelov a přichází Hogli.

90
    Rozehraný rohový kop domácích, odražen do bezpečné vzdálenosti pryč a hrají opět hosté.

88
    Refaelov ztažený na trávník, domácí mají stále balon na kopačkách.

86
    Bruggy právě vstřelily branku!
    Penaltu proměnil TIMMY SIMONS, poslal míč po zemi na opačnou stranu, než šel golman Barry.

85
    Byla nařízena penalta.

84
    Povedený centr za obranu Bruggy, ale ani jeden z domácích za míčem neběžel.

80
    Podruhé střídají i hosté, končí Gudjohnsen, přichází Vazquez.

80
    Patosi rozehrával přímý kop, poslal míč přímo na bráno, ale bohužel pro domácí do míst, kde stál připravený Ryan.

78
    Domácí se dlouho snažili dostat do šestnáctky, ale hráči Bruggy obstáli.

74
    Nebezpečný centr přišel do vápna před Ryana, ten byl bezchybný a hosty zachránil.

73
    Meunier fauluje kus před vlastním pokutovým územím Patosiho a Lokerenští budou rozehrávat velmi zajímavou standartku z pravé strany.

70
    Po dlouhé době přilétl do vápna centr. O zakončení z něj se pokusil De Sutter, střela mu nesedla a skončila daleko od Barryho brány.

66
    Domácí střídají a hned dvakrát. Dnes dohrál Overmeire a Remacle a kádr přichází na hřiště posílit Patosi a Dutra.

65
    Rohová kop zahrán na krátko, dál už útočné tažení nepokračovalo.

64
    Refaelov tentokrát z levé strany, Barry jen tak tak dosáhl na balon a vyrazil ho na roh.

61
    Refaelov dnes vidí první žlutou kartu utkání.

60
    Refaelov si dokázal uhlídat hranici ofsajdu, běžel sám na Barryho, toho přehazoval neúspěšně a pod velkým úhlu při dorážce nastřelil břevno.

56
    Na řadu přichází první střídání, hřiště opouští v řadách hostů Duarte a na trávník přišel Jorgensen.

55
    De Pauw se řítil s míčem na Ryana, spadl v závěsu dvou hráčů Clubu, rozhodčí to jako faul neposoudil a penaltu neodpískal.

51
    Přímý kop se domácím moc nevyvedl, obrana hostí balon odhlavičkovala.

50
    De Sutter fauluje a zlostným pohledem se zahleděl na rozhodčího.

47
    Odjidja-Ofoe čaroval s míčem, dostal se ke střele, ale ta byla sražena.

46

Je za námi první poločas, ve kterém jsme viděli dvě branky. Hra byla relativně vyrovnaná, možná menší převahu měli domácí. V 36. minutě dokázal do brány dorazit míč Lestienne. Od této chvíle hosté ožili a drali se do útoku. V 45. minutě přidali druhý gól, po krásné přihrávce Lestienneho se prosadil De Sutter. Hosté tak vedou 2:0 a mají k výhře blízko. O konečném výsledku nám více prozradí druhý poločas, který začíná přibližně v 19:05.

45
    TOM DE SUTTER se rychle vrátil z ofsajdu, dostal přesnou přihrávku od Lestienneho, udělal si s míčem krok doleva a poslal míč k pravé tyči.

44
    Hráči Brugge tlačí, ale domácí jsou jako zeď.

40
    Centr z levé strany Lokeren zneškodnil a odvrátil hru na střed hřiště.

39
    Domácí zahráli rukou. Club bude rozehrávat standartku.

36
    Začátek akce se zrodil na pravé straně, Refaelov dokázal zpracovat těžký míč, pod úhlem vystřelil. Barry vyrazil pouze před sebou a hlavou do sítě míč dorazil MAXIME LESTIENNE.

35
    De Pauw zůstal po zákroku De Bocka na zemi ve vápně, rozhodčí ale nechal hru pokračovat.

34
    Odoi si sbíhal s míčem do středu hřiště, ale jakmile k němu přistoupil brání hráč, sám upadl na zem. Hlavní sudí stál blízko a poznal, že se o faul nejednalo.

32
    Čtyři přihrávky, tak dlouho trvala kombinace Clubu než jim domácí míč ukradli.

30
    Do protiútoku byl krásným obloučkem poslán De Pauw, gólman Ryan vyběhl asi 30 metrů z brány. De Pauw chtěl Ryana přehodit, ten však směr míče vystihl a tělem vyrazil do bezpečí.

27
    K Odjidja-Ofoeovi se dostal odražený míč, udělal si s ním dva pomalejší kroky a zpoza vápna vystřelil. Střela skončila mimo.

24
    Lestienne to zkusil levou nohou, střela skončila těsně vedle levé tyče Barryho branky.

21
    Harbaoui zakončoval tentokrát ve výskoku hlavou. Ani teď se neprosadil.

20
    Galitsios ošklivě faulovaný na vlastní polovině Refaelovem, rozehrávají domácí.

18
    Harbaoui dostal míč do vápna a měl pře sebou pouze gólmana hostů, ten měl ale hodně času a gól nepřipustil.

17
    Vanaken vystřelil z velké dálky, ale Ryan byl připraven.

16
    Remacle se marně snažil prosadit mezi tři muže v bílém.

13
    Také hosté se dostali do vápna, Lestienne zavezl míč do vápna, ocentroval na druhou stranu, ale tam po nedorozumění vše ztroskotalo a bylo po šanci.

11
    Na Harbaouiho, který stál na hranici malého vápna, směřoval centr. K balonu se zmiňovaný hráč nedostal, ocitl se na zemi, rozhodčí zákrok jako faul neposoudili.

9
    Odjidja-Ofoe byl faulovaný dvěma hráči, ze standartky si hosté šanci nevybudovali.

7
    Chytrá přihrávka do ulice mezi hráče, bohužel rozběhnutý hráč Lokerenu byl v ofsajdu.

4
    Centrovaný balon hostům moc problémů nenadělal, bez problémů se ubránili.

3
    První minuty mají míč na kopačkách hráči Lokerenu. Nyní zahrávají přímý kop z pravé strany.

1

KSC Lokeren: Barry – Galitsios, Taravel, Odoi, Scholz – Persoons, Overmeire, Remacle, De Pauw, Vanaken – Harbaoui
    Náhradníci: Marič, Leko, Trompet, Dutra, Despotovič, Patosi, Verhulst, Corryn, Mpembele

Club Brugge KV: Ryan – Duarte, De Bock, Meunier, Mechele – Simons, Odjidja-Ofoe, Refaelov, Gudjohnsen, Lestienne – De Sutter
    Náhradníci: Kujovič, Hogli, Sobota, Adu, Jorgensen, Fatai, Stenman, Vazquez

Rozhodčí: Verbist – Meers, Vandecauter.

Přeji krásný den všem fotbalovým příznivcům u online reportáže zápasu 16. kola nejvyšší belgické ligy mezi KSC Lokerenem a Clubem Brugge KV. Je za námi přesně polovina odehraných zápasu, a teď přicházejí na řadu odvety. Tento vzájemný duel vyhráli nedávno dnes hostující hráči Brugge. Oba tými jsou v přední části tabulky, Club je 5., Lokeren 6. Bude se tedy znovu jednat o velmi vyrovnaný duel, s tím, že dnes budou hnát diváci především Lokeren. Hlavní sudí Johan Verbist zahájí utkání v 18:00.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.