Arouca – Ferreira 0:0 (kon.) | Nacional – Olhanense 0:0 (kon.) | Praia – Setúbal 0:2 (kon.)
Gil Vicente – Guimarães 1:0 (kon.) | Braga – Rio Ave 0:1 (kon.)
CD Nacional
0:0 (0:0)
SC Olhanense
cz Nedeľa 03.11.2013, 17:00 • Estádio de Madeira (kapacita 5132 diváků). • Primeira Liga

Při sledování dalšího textového online přenosu se těší a hezký večer přeje Tomáš Lysý. (18:59:51)

Nutno podotknout, že i přes bezgólovou remízu a přes oslabení, kdy byl ve 29. minutě vyloučen záložník Ali Ghazal, musí být domácí s bodem nespokojeni. Oslabení totiž na nich nebylo znát a po většinu zápasu byli lepším týmem. Zejména ve druhém poločase musí být Olhanense rádo za bod. V závěru zápasu se síly srovnali, protože po druhé žluté kartě během tří minut byl vyloučen Coubronne.

90+5
    Blíží se nám konec zápasu.

90+4
    V závěru je tu další žlutá karta, kterou obdržel útočník hostů Dionisi.

90+3
    Lucas Joao se zbavil několika soupeřů, ale ve finále o míč přišel.

90+2
    Cíl hostujícího trenéra je jasný – neinkasovat.

90+2
    Závěrečné střídání hostů. Ze hřiště odstupuje Murilo, který tak na place vydržel 34 minut. Na závěrečnou minutu ho nahrazuje Vítor Bastos – záložník

90+1
    Po centru Candeiase si stahuje míč Belec.

90
    Rozhodčí nastaví ve druhém poločase tři minuty nad rámec hrací doby.

90
    Oba týmy tak končí zápas s deseti hráči.

90
    Francouzský obránce Jean-Christophe Coubronne se během tří minut vykartoval, když dostává během sto osmdesáti vteřin druhou žlutou kartu. Síly na hřišti se tak na závěrečné sekundy vyrovnají.

88
    Hosté se zdají být s remízou spokojeni, i když mají převahu jednoho hráče v poli, rezignují na útok.

87
    Coubronne má nyní asi hodně rudo před očima, může být po hrubém faulu na Candeiase rád za kartonek žluté barvy.

85
    Regula se přímo z rohu pokusil ohrozit Gottardiho, ale netrefil branku.

85
    Po křižném centru agilního Femiho Baloguna si nerozumněl gólman Gottardi s obráncem Marcalem a je z toho roh pro hosty.

84
    Manuel Machado, kouč domácích, se nesoustředí bezhlavě na defenzivu, jak by se při červené kartě mohlo zdát. Ještě se tímto střídáním pokusí o vítězství.

83
    Poslední střídání domácích. Z placu odešel záložník Mario Rondón a nahrazuje jej pravý záložník Lucas Joao.

80
    Femi Balogun se snažil křížem najít útočníka Dionisiho, ale ten na míč nedosáhl a končí tak další útočná příležitost hostů.

79
    Předchozí průnik Murila je světlou vyjímkou, pohledných akcí zatím ve druhém poločase příliš nevidíme.