Livorno – Bergamo 1:0 (kon.) | Hellas Verona – Cagliari 2:1 (kon.) | Sampdoria – Sassuolo 3:4 (kon.)
Lazio – CFC Janov 0:2 (kon.) | Udinese – Inter 0:3 (kon.) | Turín – AS Rím 1:1 (kon.)
Sampdoria Janov
3:4 (1:0)
U.S. Sassuolo Calcio
cz Nedeľa 03.11.2013, 15:00Talianska Seria A

Ve druhém poločase se stálo tolik věcí, že by to stačila nejménně i na dva zápasy. Hosté se nejprve během několika minut dostali do vedení. Domácí Costa navíc za svůj penaltový zákrok uviděl žlutou kartu. Sampdorie přesto zabrala a obléhala svatyni svého soupeře. Nakonec se jí podařilo s vypětím všech sil srovnat deset minut před koncem na 3:3. Následně ale nařídil sudí druhou penaltu, kterou proměnil znovu Berardi, který tak završil hattrick a tři body body pro svůj tým. (16:53:15)

90+5
    Nejspíše poslední útočná akce Sampdorie.

90+4
    Farias drží míč u rohového praporku v blízkosti branky Sampdorie.

90+3
    Hosté již přibližně minutku drží míč na polovině soupeře a hrají to, co potřebují.

90+2
    Domácí se snaží tlačit dopředu, ale obrana Sassuola je zatím bezchybná.

90+1
    Alexe se řítil sám na brankáře da Costu, ten ale vytáhl parádní zákrok a udržel svůj tým v utkání!

90+1
    Sudí přidá pět minut nad rámec řádné hrací doby.

90
    Pas Missiroliho byl příliš dlouhý a skončil až v zámezí.

88
    Sassuolo právě vstřelilo branku!
    Miska vah se tak znovu přelévá na stranu hostů. DOMINICO BERARDI proměnil bezpečně i druhý pokutový kop a završil tak hattrick.

88
    De Silvestri sestřelil ve vápně Fariase a tak sudí neměl na vybranou.

88
    Druhá penalta v dnešním zápase pro Sassuolo!

88
    Hra se teď přelívá z jedné strany na druhou.

87
    Třetí změna na straně Sassuola. Odchází Gazzola, jeho post zaujme Farias.

86
    Berardi mohl dovršit hattrick! Centr ze strany ho přesně našel před brankou, ale na poslední chvíli zasáhl skvěle stoper Gastaldello, který mu jeho pokus zblokoval.

85
    Soriano našel před brankou volného Edera, jehož technickou střelu brankář Pegolo bezpečně chytil.

84
    Domácí pokračují v enormní aktivitě směrem dopředu.

83
    Petagna se dostal ke střele zpoza vápna, ale bohužel předtím již útočník Sampdorie fauloval, takže by stejně případná branka neplatila.

82
    Soriano tvrdě zajel do soupeře a může být rád, že to bylo bez karty.

81
    Sampdoria právě vstřelila branku!
    Tak to je neskutečné. Sampdorie se i v oslabení vzepřela nepřízni osudu a dohnala dvoubrankové manko! centr přistál na hlavě Petagny, který míč poslal hlavou pouze nad sebe. Na padají míč si počkal LORENZO DE SILVESTRI, který ho nekompromisně z voleje poslal do branky soupeře!

Dominik Rejthar

Góly: 20. Pozzi, 65. Eder, 81. De Silvestri – 49. Berardi, 52. Berardi (pen.), 63. Floro Flores, 88. Berardi (pen.)

Karty:   11. Gastaldello (SMD), 18. Costa (SMD) – 19. Berardi (SAS), 77. Antei (SAS)   51. Costa (SMD)

Sampdoria Janov: Da Costa – Mustafi, Gastaldello, Costa – De Silvestri, Obiang, Gentsoglou, Krstičić (66. Soriano), Gavazzi (78. Wszolek) – Eder, Pozzi (75. Petagna).
    Náhradníci: Fiorillo – Berardi, Palombo, Regini, Fornasier, Renan, Rodríguez, Wszolek, Soriano, Bjarnason, Eramo, Petagna.

U.S. Sassuolo Calcio: Pegolo – Antei, Bianco, Acerbi – Gazzola (87. Farias), Magnanelli, Marrone, Masucci (64. Missiroli), Longhi – Berardi, Floro Flores (74. Alexe).
    Náhradníci: Pomini, Rosati – Pucino, Marzorati, Rossini, R. Ziegler, Missiroli, Laribi, Kurtić, Chibsah, Alexe, Farias.

Rozhodca: Tagliavento – Rocca, Iannello