Arouca – Ferreira 0:0 (kon.) | Nacional – Olhanense 0:0 (kon.) | Praia – Setúbal 0:2 (kon.)
Gil Vicente – Guimarães 1:0 (kon.) | Braga – Rio Ave 0:1 (kon.)
Sporting Braga
0:1 (0:0)
Rio Ave FC
cz Nedeľa 03.11.2013, 20:45 • Estádio Municipal de Braga, Braga • Primeira Liga

Skončilo nám napínavé utkání v portugalské Primeira lize mezi domácí SC Bragou a hostujícím Rio Ave FC. Braga byla po celý zápas jasně lepší, ale nedokázala využít ani jednu ze svých vyložených šancí a tak přišlo tvrdé potrestání, když v devětapadesáté minutě prostřelil z dálky Eduaeda Tarantini a hosté z jediné větší akce skórovali. I přes snahu domácích se skóre již nezměnilo. S konstatováním, že Rio Ave vyloupilu Arénu Bragy, když zvítězilo 1:0 se s Vámi loučím. Hezký zbytek večera. (22:43:16)

90+4
    Rozhodčí již nastavuje přes čas.

90+3
    Za držení dresu dostává Ukra další žlutou kartu.

90+3
    Hosté mají míč na kopačkách a snaží sbírat cenné vteřiny.

90+2
    Tak ani z tohoto rohu se nic dobrého pro domácí nezrodilo. Čas utíká a hosté nikam nespěchají. Také nemají kam.

90+1
    Z něho nic nebylo, ale domácí si situaci zopakují.

90+1
    Roh pro domácí Bragu. Možnost na srovnání skóre.

90
    Rozhodčí nastaví tři minuty k již odehraným devadesáti.

89
    Již šestý hráč Rio Ave dostává v druhém poločase žlutou kartu. Tentokrát, brankář hostí držel míč moc dlouho.

88
    Domácí jdou do finálního tlaku. Nyní hlavičkoval Elderson jen těsně mimo pravou tyč Moraesovi branky.

87
    Nádherný sprint jednoho z domácích zastavil za cenu žluté karty Fraga.

85
    Dalším karetním hříšníkem je hostující Tarantini, který stáhl na zem Eldersona.

84
    Moraes musí být ve střehu, jelikož Braga centruje míč za míčem do jeho vápna.

83
    Ani tento roh nevedl k vyrovnání. Hosté se poměrně lehce ubránili.

82
    Další šancí na vyrovnání je rohový kop, který si vybojovali domácí.

81
    Domácí jsou nastěhovaní před vápnem a snaží se projít skrz pevnou obranu hostí, což se jim zatím nedaří.

80
    Braga se blíží na dostřel Moraesovi branky.

79
    Rozhodčí ukázal zblízka žlutou kartu Roderickovi za další zbytečný faul na půli hřiště.