Livorno – Bergamo 1:0 (kon.) | Hellas Verona – Cagliari 2:1 (kon.) | Sampdoria – Sassuolo 3:4 (kon.)
Lazio – CFC Janov 0:2 (kon.) | Udinese – Inter 0:3 (kon.) | Turín – AS Rím 1:1 (kon.)
A.S. Livorno Calcio
1:0 (1:0)
Atalanta Bergamo
cz Nedeľa 03.11.2013, 12:30 • Stadio Armando Picchi, Livorno • Talianska Seria A

Od nás je to pro tuto chvíli vše, děkujeme vám za pozornost! (14:26:27)

Statistiky utkání

42% Držení míče 58%
    18 Střely celkově 5
    6 Střely na bránu 1
    3 Rohy 4

A to je vše, co se odehrálo v dnešním utkání. Z výhry se nakonec radují domácí fotbalisté, kteří zásluhou Paulinha vyhráli 1:0. Druhý poločas navíc odehráli hosté v 10 lidech, takže i to usnadnilo Livornu 3 body, které je posouvají na průběžnou 12. příčku. Dnes se však ještě hrají další zajímavé zápasy v Serii A a vy díky serveru onlajny.com můžete sledovat všechna zbylá utkání!

90+5
    Poslední šance Atalanty je tedy. Ti se po dlouhém centru dostali do zakončení před 16kou Livorna, odkud střílel Migliaccio. Jeho ránu zablokoval jen pozorná obrana Amaranti.

90+4
    Cigarini se nyní pral o míč jako lev a ten také získal, neboť po pravé straně bude vhazovat. Poslední minuta do konce utkání.

90+4
    Raimondi se postaral o faul, když k zemi skolil Emegharu. Tomu se ale omlouvá, protože jednu žlutou kartu má.

90+3
    U míče opět brankář Livorna, který zlikvidoval poměrně snadno chytatelnou hlavičku De Lucy z hranice 14 metrů, kterou mu adresoval hráč Raimondi.

90+2
    Emerson byl poslán k zemi na své půlce. Domácí následně rozehráli nakrátko a poté míč odkopli daleko od své svatyně.

90+2
    Piccini se nyní již zjevil s míčem v zámezí, odkud také odcentroval. K odkopu se tak postaví brankář Nerazzurri.

90+1
    Do šance se řítili opět domácí, přízemní ránu Picciniho zpoza vápna ale brankář Consigli chytá do svých rukavic.

90
    5 minut navíc přidá sudí utkání Russo.

90
    De Luca se již ocitl s pracně ubojovaným míčem za bránou Bardiho. Odkopávat bude druhý jmenovaný.

90
    Hraje se již poslední minuta základní hrací doby, míč má na svých kopačkách hostující celek, který jistě ještě rád zabojuje o remízu v dnešním utkání.