Arouca – Ferreira 0:0 (kon.) | Nacional – Olhanense 0:0 (kon.) | Praia – Setúbal 0:2 (kon.)
Gil Vicente – Guimarães 1:0 (kon.) | Braga – Rio Ave 0:1 (kon.)
Gil Vicente FC
1:0 (1:0)
Vitoria Guimarães
cz Nedeľa 03.11.2013, 18:45 • Estádio Cidade de Barcelos, Barcelos • Primeira Liga

Přeji příjemný večer, a někdy u dalších přenosů napočtenou. (20:48:21)

Je dobojováno! Hosté uhájili jednobrankové vedení z prvního poločasu. Ve druhém dějství se hosté tlačili za vyrovnáním, ale dlouho nemohli najít recept na výbornou obranu Gil Vicente. Když už ji našli bylo na dobývání branky pozdě, ač hlavní sudí nastavoval 6 minut, tak hosté vyrovnat nestihli.

90+7
    Možná poslední pokus měl na starosti Nii Plange, který z vápna napřáhl,ale branku Adriana minul.

90+5
    Domácí již zdržují jak mohou, nyní vidí žlutou kartu za pomalou rozehrávku Pecks.

90+4
    César Peixoto takticky zastavil postup Guimaraese a vidí žlutou kartu.

90+2
    Žlutou kartu dostává Luís Martins (Gil Vicente FC).

90+3
    Maazou se ocitl v ofsajdu, snaha hostů o zteč branky Adriana je zatím marná.

90+2
    Simy na hranici pokutového území Guimaraese přijmul přihrávku do João Vilely, jenž jeho pokus šel hodně nad.

90+2
    Hostům čas rychle utíká. Simy si při zpracování pomohl rukou. Od půlící čáry budou rozehrávat hosté.

90+1
    Hlavní sudí nastavuje celých 6 minut.

90
    Běží poslední minuta normální hrací doby. Z míčem okolo půlící čáry hrají hráči hostí.

89
    Rychle v před spěchal Simy, ale pokazil přihrávku na spoluhráče. proto musí spěchat zas zpět.

88
    Další útok sražen do zámezí. Po rohu se hosté ke střele nedostali, domácí je vytlačili až k půlící čáře.

87
    K přímému kopu se postavil André, který mířil k levé tyči domácí branky, tam včas přispěchal Adriano a vyrazil míč mimo pokutové území.

86
    Barrientose na středu hřiště fauluje Luan.

85
    Guimaraes se snaží o vyrovnání, ale ke střele se nemohou protlačit.

83
    Takže i domácí využili všechna střídání. Halisson již není schopný hry, jeho místo zaujme Pecks.