Nice – Bordeaux 1:2 (kon.) | Montpellier – Nantes 1:1 (kon.) | Lille – Monaco 2:0 (kon.)
OGC Nice
1:2 (0:1)
Girondins Bordeaux
cz Nedeľa 03.11.2013, 14:00 • Allianz Riviera, Nice • Ligue 1 Uber Eats

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (15:58:03)

Držení míče: 58% : 42%

Už se ale nic nestane, fotbalisté Girondins se radují ze tří bodů ze hřiště Nice, na které se tak v tabulce Ligue 1 dokázali bodově dotáhnout, když mají na svém kontě po tomto utkání sedmnáct bodů. Ve druhém poločase nejprve navýšil vedení Girondins Obraniak, který se blýskl parádní střelou, ale šanci pro Nice vykřesal proměněným pokutovým kopem v 77. minutě Cvitanich, který snížil na 1:2. Další gól ale již nepadl a tak zápas domácí ztratili po těsné prohře a nebyla to jediná ztráta – v průběhu utkání musela odstoupit i brankářská jednička David Ospina, který utrpěl nepříjemné zranění nohy a bude zřejmě mimo hru po několik dní, ne-li týdnů.

90+5
    V páté minutě nastaveného času rozehrávají hosté rohový kop z pravé strany, ale obrana Nice odvrací, šance na poslední útok Nice.

90+5
    Ještě Saivet bojuje před pokutovým územím soupeře, Obraniakovo střela končí jen těsně vedle, rohový kop pro Girondins.

90+4
    Diváci již opouští svá místa, o osudu utkání je rozhodnuto.

90+4
    Mandrea vykopává na polovinu Bordeaux, tam ale Bodmer ztrácí míč.

90+4
    A je tu poslední minuta nastaveného času, domácím zbývá k vyrovnání posledních pár desítek vteřin.

90+3
    Saivet se dostává do dobré pozice, střílí z nějakých pětadvaceti metrů, ale netrefuje branku.

90+3
    Domácí nakopávají míč, ten se vrací zpět na střed hřiště.

90+2
    A pozor, Saivet s Obraniakem spěchají do protiútoku, nakonec ale vše řeší jistý zákrok obránce OGC.

90+2
    Bossetti vhazuje z levé strany, míč letí do vápna soupeře, kde odhlavičkovává jeden z bránících hráčů.

90+1
    Přesto se domácí drží před pokutovým územím soupeře.

90+1
    Rozhodčí bude nastavovat čtyři minuty a hned v té první se málem do zakončení dostal po centru z pravé strany Bauthéac, ale nakonec netrefil míč.

90
    Puel hledá na pravé straně Cvitaniche, nakonec budou domácí vhazovat na polovině soupeře.

90
    A mezitím začala devadesátá minuta dnešního zápasu, již pouze nastavený čas dělí fotbalisty Girondins od vítězství.

89
    Míč postupně končí až u gólmana Mandreaua, který musí rychle vykopávat, Saivet se nebezpečně blíží.

89
    Pejčinović si bere míč a bude vhazovat z pravé strany, na vlastní polovině.

88
    Bossetti se sice Saného ani nedotkl ve vápně Girondins, přesto pískán faul, hosté si budou moci, alespoň na okamžik, oddechnout.

Martin Dvořák

Góly: 77. Cvitanich (pen.) – 31. Sertic (Jussiê), 59. Obraniak

Karty:   37. Mendy (NIC), 72. Cvitanich (NIC), 83. Bodmer (NIC) – 25. Jussiê (BOR), 76. Orban (BOR)

OGC Nice: Ospina (51. Mandrea) – Puel, Bodmer, Pejčinović, Kolodziejczak – Brüls (87. Honorat), Mendy (66. Bosetti), Eysseric, Digard (C), Bauthéac – Cvitanich.
    Náhradníci: Mandrea – Gomis, Palun, Abriel, Bruins, Bosetti, Honorat.

Girondins Bordeaux: Carrasso (C) – Mariano, Sané, Henrique, Orban – Faubert (74. Rolán), Sertic, N'Guémo, Obraniak – Saivet, Jussiê (79. Maurice-Belay).
    Náhradníci: Jug – Bréchet, Chalmé, Planus, Maurice-Belay, Rolán, Sacko.

Rozhodca: Millot – Harchay, Bremont