Arouca – Ferreira 0:0 (kon.) | Nacional – Olhanense 0:0 (kon.) | Praia – Setúbal 0:2 (kon.)
Gil Vicente – Guimarães 1:0 (kon.) | Braga – Rio Ave 0:1 (kon.)
CD Nacional
0:0 (0:0)
SC Olhanense
cz Nedeľa 03.11.2013, 17:00 • Estádio de Madeira (kapacita 5132 diváků). • Primeira Liga

90+4
    V závěru je tu další žlutá karta, kterou obdržel útočník hostů Dionisi.

90+2
    Závěrečné střídání hostů. Ze hřiště odstupuje Murilo, který tak na place vydržel 34 minut. Na závěrečnou minutu ho nahrazuje Vítor Bastos – záložník

90
    Francouzský obránce Jean-Christophe Coubronne se během tří minut vykartoval, když dostává během sto osmdesáti vteřin druhou žlutou kartu. Síly na hřišti se tak na závěrečné sekundy vyrovnají.

87
    Coubronne má nyní asi hodně rudo před očima, může být po hrubém faulu na Candeiase rád za kartonek žluté barvy.

85
    Regula se přímo z rohu pokusil ohrozit Gottardiho, ale netrefil branku.

83
    Poslední střídání domácích. Z placu odešel záložník Mario Rondón a nahrazuje jej pravý záložník Lucas Joao.

76
    Druhé střídání pro Olhanense. ze hřiště odstupuje záložník Joao Ribeiro a nahrazuje jej Regula, také záložník.

74
    Joao Aurelio se po pádu v pokutovém území dožadoval penalty, ale je z toho jen rohový kop. Po jeho provedení vystřelil záložník Rafa, ale Belec míč kryje.

72
    Po sestřelení Murila dostává žlutou kartu domácí obránce Marcal, další brazilský fotbalista v sestavě Nacionalu.

63
    Velká šance domácích po střele Candeiase, jehož křižnou ránu vyrazil Belec a vzápětí míč uklidil Dionisi raději na roh.

58
    První střídání hostů. Z placu odejde slovenský záložník Josef Vojtuš, který do klubu přišel před sezonou z NK Záhřeb. Jeho místo zaujme Brazilec Murilo

52
    Domácí vidí poprvé kartonek jiné barvy než červené. Dostává ji Rafa Sousa, který přišel na hřiště krátce po vyloučení Ali Ghazala.

46
    Do druhého poločasu nastupuje Nacional se druhým střídáním. Útočníka Djaninyho Tavarese nahradil Joao Aurélio.

36
    A pravděpodobně jedna kartička hostujícím hráčům nestačila, takže si žlutou barvu prohlédne zblízka také Judilson Pele.

35
    Tak po půlhodině hry sice nepadají góly, zato začaly padat karetní tresty. Žlutou kartu nyní dostává slovenský záložník Olhanense Jakub Vojtuš.

32
    Na nastalou situaci reaguje domácí kouč Manuel Machado střídáním. Ze hřiště odchází záložník Jota, kterého nahrazuje Rafa Sousa, jinak také záložník.

29
    Tak pozor, tohle je velká komplikace pro domácí tým. Egyptský defenzivní záložník Ali Ghazal odchází po červené kartě předčasně do sprch. V deseti to nebude mít Nacional Funchal proti svému soupeři zrovna dvakrát jednoduché.