Omsk – Ufa 2:1 (2:1 po s.n.) | Barys – Nižnekamsk 5:1 (kon.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Metallurg Magnitogorsk 2:5 (kon.)
Jekaterinburg – Čeljabinsk 2:0 (kon.) | Jaroslavľ – Riga 1:2 (kon.) | Čerepovec – CSKA Moskva 2:3 (0:1 po s.n.)
Petrohrad – Lev 5:0 (kon.) | A. Mytišči – HC Slovan 0:1 (kon.) | Petrohrad – Lev 0:0 (16:30)
S.Moskva – Novosibirsk 1:0 (kon.) | Dinamo Minsk – Novokuzneck 5:2 (kon.) | Záhreb – Vladivostok 3:2 (1:0 po s.n.)

58:45
    V samotnom závere si Amur zahrá presilovú hru, domáci totiž tiež hrali v šiestich.

58:09
    Rozbehli sa nám posledné dve minúty tretej tretiny, u kotúče znova hráči Donbassu.

56:16
    Jakuceňa ťahom poslal puk priamo do výstroje Järvinena, vhadzovať sa bude po pravej ruke fínskeho gólmana.

55:33
    Niečo podobné postretlo o pol minúty dlhšie na druhej strane Stepanova.

55:00
    Dadonov v útočnej tretine kombinoval s Nedorost, v inkriminovaný moment však ruský útočník nedokázal trafiť puk.

53:30
    Teraz oba celky sprevádza rad nepresností, gólmani sú v tejto chvíli bez práce.

52:36
    Amur po dlhšej dobe zase nakukol do útočnej tretiny, k žiadnemu ohrozeniu bránky Donbassu sa ale nedostal.

51:00
    Veľkú šancu na druhý gól v zápase mal Jakuceňa, na ktorého doslova zívala poloprázdna bránka! Útočník Donbassu ju ale z prvej netrafil!

49:27
    Domáci si už robia prakticky, čo chcú. Chabarovsk sa iba bráni a odpaľuje kotúče ďaleko od svojej svätyne.

48:44
    Ďalšiu strelu vyslal na Järvinena Varlamov, tentoraz sa hosťujúcemu brankárovi podarilo nájsť puk vo svojej lapačke.

48:03
    Donbass Doneck dal gól!

Máme tu piaty gól domáceho tímu, Järvinen tu rozhodne nemôže mať čisté svedomie! LUKÁŠ KAŠPAR dostal puk do jazdy, príklepom po ľade našiel medzierku medzi betóny gólmana Chabarovsku – 5:1!

46:30
    Hostia sa snažili prejsť do protiútoku, Tarasov ale vyhodený puk nedostihol.

46:21
    Ďalšie prerušenie prinesie postavenie mimo hry v podaní Donecku.

45:33
    Chabarovsk hrá v plnom počte

44:54
    Až teraz sa Donbassu podarilo usadiť v útočnej tretine.

44:40
    Amur má za sebou prvú minútu v oslabení. Nielen, že nepustil Donbass do útoku, ešte mal zaujímavú príležitosť. Člen prvej formácie Korotkov ale neuspel.

43:33
    Tak som to zakríkol. Prvý presilovú hru v dnešnom zápase si vyskúša mužstvo Donbassu, hostia totiž hrali v šiestich.

43:00
    V poslednej tretine sa zatiaľ hrá bez akéhokoľvek prerušenia, domáci sa každú šúchanie približujú k víťazstvu v dnešnom zápase.

Jaroslav Popel

Góly a asistencie: 8. Nedorost, 10. Wirtanen (Bartulis, Laine), 18. Jakuceňa (Leine), 25. Morozov, 49. Kašpar (Wilson) – 4. Stepanov (Šiškanov)

HK Donbass Doneck: Leighton (Ševčuk) – Kolář, Piganovič, Wilson, Podhradský, Bartulis, Razin, Silnickij – Laine, Fedotěnko, Wirtanen – Dadonov, Nedorost, Anisin – Jakucenja, Robitaille, Kašpar – Torjanik, Varlamov, Morozov.
    Amur Chabarovsk: Jarvinen (Jerjomin) – Loginov A., Reese, Bilalov, Loginov V., Reese, Bykov, Teryajev, Ježov – Muršak, Petružálek, Korotkov – Tarasov, Krjukov, Stěpanov – Klimčuk, Litovčenko, Lugin – Šiškanov, Smurov

Rozhodca: Beljajev, Hofman – Sysujev, Parfjonov