Omsk – Ufa 2:1 (2:1 po s.n.) | Barys – Nižnekamsk 5:1 (kon.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Metallurg Magnitogorsk 2:5 (kon.)
Jekaterinburg – Čeljabinsk 2:0 (kon.) | Jaroslavľ – Riga 1:2 (kon.) | Čerepovec – CSKA Moskva 2:3 (0:1 po s.n.)
Petrohrad – Lev 5:0 (kon.) | A. Mytišči – HC Slovan 0:1 (kon.) | Petrohrad – Lev 0:0 (16:30)
S.Moskva – Novosibirsk 1:0 (kon.) | Dinamo Minsk – Novokuzneck 5:2 (kon.) | Záhreb – Vladivostok 3:2 (1:0 po s.n.)
Doneck – Chabarovsk 5:1 (kon.)
po s.n. (1:0)
KHL Medveščak Záhreb
3:2 (1:0, 1:0, 0:2 - 0:0)
Admiral Vladivostok
Streda 30.10.2013, 17:30 • Dom Sportova Zagreb • KHL

To je na dnes odo mňa všetko, ďakujem Vám za pozornosť a prajem príjemný zbytok večera. Dovidenia pri ďalších on-line prenosoch. (20:17:23)

Skončil sa zápas medzi Medveščakom Záhreb a Admiralom Vladivostok, v ktorom domáci uspeli až po samostatných nájazdoch a zápas vyhrali 3:2. Do tabuľky si tak pripisujú dva body, zatiaľ čo ich súper získava jeden. V tretej tretine padli dva góly a o obidva sa postaral Igor Bortnikov a poslal tak zápas do predĺženie. V predĺžení gól nepadol a tak museli rozhodnúť nájazdy, v ktorých bol jediným úspešným strelcom Matt Ellison a vybojoval tak víťazstvo domácich.

V samostatných nájazdoch zvíťazil tím KHL Medveščak Záhreb.
    O víťazný nájazd sa postaral strelou medzi betóny MATT ELLISON.

Enver Lisin za hostí vyštartoval veľkou rýchlosťou, ale vo finálnej fáze mu puk ušiel a gól nedal a domáci vyhrávajú.

Matt Ellison dáva gól strelou medzi betóny.

Gračjov nedáva gól za hostí.

Vesce za domácich nedal.

Na druhej strane neuspel Bortnikov.

Murley išiel prvý a nedal.

Samostatné nájazdy začínajú.

Predĺženie skončilo a gól nepadaol, takže uvidíme samostatné nájazdy.

65:00
    Predĺženie sa skončilo.

64:50
    Lundström chytá strelu z pravej strany od Ellisona a k dorážke nikoho nepustil a schoval puk pod lapačku.

63:30
    Domáci teraz získavajú útočné pásmo a počuť neustále skandovanie ich fanúšikov, ktorý vytvárajú skvelú atmosféru.

62:46
    Padol síce gól, ale Popovič ho dosiahol nohou a po telefonáte to potvrdil aj hlavný rozhodca a predĺženie tak pokračuje ďalej.

Tomáš Jaššo

Góly a asistencie: 11. Jessiman (Kane), 26. Ellison (Vesce, Carle), rozh. náj. Ellison – 42. Bortnikov (Poleščuk, Drugov), 45. Bortnikov (Drugov, Gračjov)

KHL Medveščak Záhreb: Brust (Vasiljevič) – Martinovič, Carle, Švarný, Pikkarainen, Katič, Popovič – Thomas, Cheechoo, Murley – Vesce, Ryan, Ellison – Murray, Björkstrand, Walker – Glumac, Koren, Kane, Jessiman
    Admiral Vladivostok: Lundström (Ivannikov) – Osipov, Ternavskij, Porseland, Zemčjonok, Poleščuk, Kostromitin – Lisin, Nikitenko, Ugarov – Bergfors, Gynge, Schutz – Drugov, Gračjov, Bortnikov – Kuznecov, Barbašov, Pervušin

Rozhodca: Pichaček, Romaško – Otmachov, Sivov