Omsk – Ufa 2:1 (2:1 po s.n.) | Barys – Nižnekamsk 5:1 (kon.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Metallurg Magnitogorsk 2:5 (kon.)
Jekaterinburg – Čeljabinsk 2:0 (kon.) | Jaroslavľ – Riga 1:2 (kon.) | Čerepovec – CSKA Moskva 2:3 (0:1 po s.n.)
Petrohrad – Lev 5:0 (kon.) | A. Mytišči – HC Slovan 0:1 (kon.) | Petrohrad – Lev 0:0 (16:30)
S.Moskva – Novosibirsk 1:0 (kon.) | Dinamo Minsk – Novokuzneck 5:2 (kon.) | Záhreb – Vladivostok 3:2 (1:0 po s.n.)
Doneck – Chabarovsk 5:1 (kon.)
Avtomobilist Jekaterinburg
2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
Traktor Čeljabinsk
Streda 30.10.2013, 14:00KHL

Pekný zvyšok dňa Vám praje Marek Antalík. (16:10:35)

V poslednej tretine gól nepadol a domáci si svoj vedenia 2:0 udržali, aj keď hráči hosti sa snažili ale v domácej bráne bol dnes skvelý Jakub Kovář. Posledných 20. min. hostia prestrieľali domácich 13 ku 6. Lenže ani týchto 13 striel gól neprinieslo.

60:00

58:59
    Do konca stretnutia zostáva jedna minúta. Domáci majú dvojgólový náskok a ten si už zrejme udržia.

57:22
    Na druhej strane mohol pridať tretí domáci gól Maljchin, ale ani on nepretlačil puk za chrbát Garnetta.

56:01
    Po prihrávke spoza brány sa dostal do veľkej šance Čistov, ale Kovář rozštepom puk vykopol a gól z toho nieje.

54:32
    Domáci sa darí narúšať pokusy dostať sa Traktoru do útočnej tretiny. Keď sa už hostia dostanú do pásma nie sú tam však dlho. Domáca obrana posiela puk do stredného pásma.

52:49
    Domáci zakončujú s každej možnosti. Zbierajú sekundy čo hosťom nevyhovuje.

51:33
    Domáci si môžu vydýchnuť s náporu hostí. Gusev má puk v útočnej tretine, ale nemá dostatok síl na to aby prekonal Garnetta.

50:51
    Hostia sú aktívny. Nedarí sa im však strelecky presadiť. Lazarev veľmi dobre napáda rozohrávku. puk je pred Kovářom.

Dnešné stretnutie sleduje 5570 divákov.

49:10
    Čistov sa dokázal zbaviť svojho strážcu. Dostal sa pred Kovářa. Domáci brankár jeho strelu vytlačil betónom začo si vyslúžil potlesk od obecenstva.

48:38
    Do veľmi dobrej šanci sa dostal domáci Stewart, ale svojho krajana v bráne Traktoru nedokázal prekonať. Puk skončil len na betónoch brankára hostí.

47:30
    Traktor sa opäť dostal pred Kovářa, ale nedokázali ho ohroziť. Sami sa následne vytlačili z útočnej tretiny.

46:45
    Kontiloa čakal pred bránkovisko na odrazený puk od brankára Kováŕa, ale tomu puk s výstroja nevypadol.

45:15
    Domáci môžu hrať opatrne nemajú sa kde ponáhľať. Majú nahraté. Naopak hostia sa musia snažiť niečo vymyslieť.

43:46
    Aj domáci sa dostali pred Garnetta. Jefimov však puk pri mantinely nevybojoval. Obrana hostí hru vytlačila do strednej tretiny.

42:40
    Kuznecov premrhal možnosť zakončiť ďalšiu akciu hostí. Keď sa už dostal do zakončenia trafil len korčuľu Jegina a Kovář nemusel zasahovať.

41:45
    Domáci sa snažili poslať do šance Stewarda, ale puk skončil v zakázanom uvoľnení.

Marek Antalík

Góly a asistencie: 6. Sami Lepisto (Anton Lazarev), 31. Anatolij Goljšev (Sergej Gusev)

Avtomobilist Jekaterinburg: Kovář (Fomin) – Gusev, Trjamkin, Lepisto, Viklund, Jegin, Antonov, Žuravlov, Postnikov – Lewandowski, Jemelejev, Steward – Lazarev, Maljchin, Černov – Jefimov, Fjodorov. Demagin – Goljšev, Strelcov, Deveaux.
    Traktor Čeljabinsk: Garnett (Fokin) – Bondarev, Kondratjev, Katičev, Borodkin, Klimontov, Vasilčenko, Fljagin – Čistov, Kontiola, Kuznetsov – Kostistyn, Bulis, Abdullin – Glunkin, Popov, Dugin – Mokin, Osnovin, Kokujov – Valejev.

Rozhodca: Akuzovskij, Bulanov – Sadovnikov, Šeljanin