Omsk – Ufa 2:1 (2:1 po s.n.) | Barys – Nižnekamsk 5:1 (kon.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Metallurg Magnitogorsk 2:5 (kon.)
Jekaterinburg – Čeljabinsk 2:0 (kon.) | Jaroslavľ – Riga 1:2 (kon.) | Čerepovec – CSKA Moskva 2:3 (0:1 po s.n.)
Petrohrad – Lev 5:0 (kon.) | A. Mytišči – HC Slovan 0:1 (kon.) | Petrohrad – Lev 0:0 (16:30)
S.Moskva – Novosibirsk 1:0 (kon.) | Dinamo Minsk – Novokuzneck 5:2 (kon.) | Záhreb – Vladivostok 3:2 (1:0 po s.n.)
Doneck – Chabarovsk 5:1 (kon.)
po s.n. (0:1)
Severstaľ Čerepovec
2:3 (1:1, 1:1, 0:0)
CSKA Moskva
Streda 30.10.2013, 16:00KHL

Dnešné stretnutie je na konci. Po veľmi dlhých samostatných nájazdoch nakoniec rozhodla presne mierená strela švihom Nikitu Zajceva. CSKA Moskva víťazí na ihrisku Severstaľu 3:2 po samostatných nájazdoch. To je odo mňa pre dnešok všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok večera.

Samostatné nájazdy začínajú.

CSKA Moska dala gól!

V samostatných nájazdoch zvíťazil tím CSKA Moskva.
    NIKITA ZAJACEV je prvým a jediným strelcom samostatných nájazdov a rozhoduje tak o bode navyše pre CSKA Moskvu!

Berdnikov a Morozov mali druhé pokusy, ale s rovnakým výsledkom.

Vadim Berdnikov sa radí medzi ďalšie, ktorí dnes samostatný nájazd premeniť nedokázali.

Morozovov pokus končí mimo Štěpánkovo ohrozenie.

A ani Vladimir Antipov na druhej strane nebol úspešný.

Zubovov blafák proti Štěpánkou neuspel.

65:00
    Predĺženie sa skončilo.

63:37
    Hostia v plnom počte.

61:37
    Steven Eminger dostáva 2 minúty za hákovanie a jeho spoluhráč Nikolaj Prochorkin si vyslúžil osobný trest za nešportové správanie. Domáci si zahrajú väčšinu zvyšného času v predĺžení v početnej prevahe.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

56:11
    Brendon Reid sadá na trestnú lavicu za podrazenie a domáci majú možno jednu z posledných príležitostí rozhodnúť zápas v základnej hracej dobe.

54:32
    Obaja súperi pridali na opatrnosť najmä v rozohrávke. Je vidieť, že nikto teraz nechce urobiť s blížiacim sa koncom tretej tretiny chybu.

50:39
    Dlho robil Čerepovec svojmu súperovi starosti, než hráči Moskvy dokázali získať kotúč a upokojiť situáciu

43:39
    Jakub Štěpánek si potreboval upraviť výstroj a tak pustil na niekoľko málo okamihov do bránky svojho náhradníka Ivana Kasutin.

Jaroslav Popel

Góly a asistencie: 10. Stoljarov (Berdnikov, Antipov), 27. KAZAKOVCEV (Bučenevič) – 16. Pervyšin (Filppula), 27. Reid (Pervyšin, Eminger), ?. Zajacev (t.s.)

Severstaľ Čerepovec: Štěpánek (Kasutin) – Jevsejenkov, Kiselevič, Laakso, Čáslava, Andersen, Stasenko, Svjazov – Nikontsev, Bušujev, Videll – Antipov, Berdnikov, Stoljarov – Bučněvič, Kovyršin, Kazakovcev – Kuvajev, Gimbatov, Gogolev, Dědunov.

CSKA Moskva: Staňa (Proskurjakov) – Pervyšin, Eminger, Mišarin, Ogurcov, Naumenkov, Zajcev, Markov – Grigorenko, Prochorkin, Morozov – Zubov, Filppula, Širokov – Žarkov, Saprykin, Reid – Neprjajev, Ljubimov, Fjodorov, Nemirovsky.

Rozhodca: Gusev, Odins – Metalnikov, Sirotkin