Omsk – Ufa 2:1 (2:1 po s.n.) | Barys – Nižnekamsk 5:1 (kon.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Metallurg Magnitogorsk 2:5 (kon.)
Jekaterinburg – Čeljabinsk 2:0 (kon.) | Jaroslavľ – Riga 1:2 (kon.) | Čerepovec – CSKA Moskva 2:3 (0:1 po s.n.)
Petrohrad – Lev 5:0 (kon.) | A. Mytišči – HC Slovan 0:1 (kon.) | Petrohrad – Lev 0:0 (16:30)
S.Moskva – Novosibirsk 1:0 (kon.) | Dinamo Minsk – Novokuzneck 5:2 (kon.) | Záhreb – Vladivostok 3:2 (1:0 po s.n.)
Doneck – Chabarovsk 5:1 (kon.)
HC Dinamo Minsk
5:2 (0:1,2:0, 3:1)
Metallurg Novokuzneck
Streda 30.10.2013, 17:00KHL

Tak a je tu koniec dnešného zápasu KHL medzi HC Dinamo Minsk a Metallurg Novokuzneck , v ktorom zaslúžene po lepšom výkone vyhrali domáci výsledkom 5:2. Domáci jasne dominovali v 3.tretine ale hosťom dnes vychádzali rýchle brejky a na výhru sa museli domáci natrápiť. Napokon strelili potrebné góly a vyhrali.

To je nadnes všetko. Lúči sa s vami Miroslav Revaj. Pekný zvyšok dnešného večera. (19:23:02)

60:00

59:56
    Dinamo Minsk dal gól!
    Do prázdnej brány padol posledný gól v zápase a uzavrel skóre 5:2. Gól strelil Kalyuzhny po prihrávke od Stasa.

59:20
    Galimova strela gólom neskončila. Vyrovnať už hostia nestihnú.

59:00
    Hostia usadený v obrannom pásme domácich.

58:30
    Ten sa skončil a hostia dovolali brankára.

58:22
    Oddychový čas si vyžiadali hostia.

57:35
    Domáca obrana ich ale do ničoho vážneho nepúšťa.

57:00
    Hostia sa ale nevzdávajú a puk sa im podarilo získať.

56:25
    Posledné minúty sú v réžii domácich a hosťom neostáva moc času na vyrovnanie.

56:00
    Aktívny hostia strieľajú gól na 4:2 !!!!
    Domáci v posledných minútach jednoznačne dominovali a vyťažili z toho gól. Kalyuzhny dokázal pretlačiť puk za chrbát Hovinena po prihrávke od Stasa.

54:00
    Irgl mohol teraz streliť gól . Z pravej strany však nedokázal puk dostať do poloprázdnej brány.

53:25
    Domáci sú naďalej aktívnejší než hostia a ich obrana má veľa práce.

52:40
    Materukhin sa snažil pretlačiť puk za chrbát Hovinena ale to sa mu nepodarilo.

52:20
    Hostia v plnom počte.

52:11
    Plattov pokus od modrej bol nepresný.

51:15
    Hostia sa dobre bránia a nechcú domácich do ničoho pustiť.

50:46
    Kanarsky oslabuje hostí a odsedí si 2 minúty za podrazenie.

49:57
    McLeanova strela švihom bola nepresná a neohrozila Lalandeho.

Miroslav Revaj

Góly a asistencie: 26. Zakharov (Kitarov), 37. Platt (Shinkevich, Materukhin), 50. Platt (Irgl), 56. Kalyuzhny (Stas), 60. Kalyuzhny (Stas) – 10. Zhafyarov (Akhmetov, Kanarsky), 45. Zhafyarov

HC Dinamo Minsk: Lalande ( Shelepnyo ) – Filichkin , Usenko , Kalyuzhny , Stas , Irgl – Meech , Krajicek , Platt , Materukhin , Surovy – Shinkevich , Goroshko , Meleshko , Zakharov , Kitarov , Kiryushchenkov , Yefimenko ,Lapachuk, Drozd, Dadonov
    Metallurg Novokuzneck: Hovinen ( Sorokin ) – Martynov , Arzamastsev , McLean , Valuisky , Lapenkov – Giroux , Mantyla , Akhmetov , Galimov , Zhafyarov – Aksyonenko , Kanarsky , Anttila , Yemelin , Kosourov – Gavrilenko , Dydykin , Kurepanov , Vyglazov , Mitryakov

Rozhodca: Komarov, Radovin – Pavlov, Sazonov.