HC Slovan – Zvolen 3:1 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Poprad 3:6 (kon.) | Košice – Spišská N. Ves 10:2 (kon.)
Žilina – Topoľčany 1:2 (kon.) | Skalica – B. Bystrica 1:6 (kon.) | Trenčín – Nitra 2:1 (kon.)
HK DUKLA Trenčín
2:1 (1:0, 1:1, 0:0)
HK Nitra
Sobota 26.10.2013, 15:45 • Zimný štadión Pavla Demitru v Trenčíne • Extraliga juniorov

56:00
    Krátky čas sa bude hrať štyria na štyroch. Priganc – 2 minúty – faul lakťom.

54:09
    Vylúčený hráč domácich Richard Matejka – 2 minúty – nedovolené bránenie v hre.

48:59
    Presilová hra hostí. Buliš – 2 minúty – hra so zdvihnutou hokejkou.

34:40
    Vylúčený hráč hostí – Denis Kováč za podrazenie – 2 minúty.

28:48
    Trenčania si zahrajú presilovku. Bališ odchádza na dve minúty za podrazenie na trestnú lavicu.

23:53
    Buliš – 2 minúty – podrazenie.

20:39
    Novák práve predviedol, čo do hokeja skutočne nepatrí. Svojho súpera surovo narazil na mantinel. Odchádza na dve minúty na trestnú lavicu za napadnutie.

18:04
    Gergő Biró – 2 minúty – napadnutie. V závere tretiny teda presilová hra pre vojakov.

13:38
    Ondris sa teraz krásne preplietol pomedzi troch Nitranov, už-už chcel zakončovať, no Kőnig ho fauloval. Odchádza teda na dve minúty na trestnú lavicu.

10:57
    Holenda odchádza na trestnú lavicu. Súpera skutočne nepríjemne fauloval kolenom.

09:21
    Jozef Švec putuje tiež na trestnú lavicu. Za súperovou bránkou napadol jedného Nitrana.

08:55
    Spomínaný hráč – Priganc – je teraz i na trestnej lavici. Dostáva dve minúty za vrazenei súpera na mantinel.

06:37
    Presilová hra domácich začína. Tábi – 2 minúty – hra so zdvihnutou hokejkou.

04:15
    Tentokrát si presilovú hru zahrajú i hostia. Markovič – 2 minúty – napadnutie.

01:58
    Trenčania si zahrajú presilovú hru, Szalay – hákovanie.
    Michigan Pre-Draft Showcase, Detroit, USA: 2. - 5. mája. Jedinečná príležitosť pre hráčov ročníkov 1994 - 1999. Viac ako 50 skautov z USHL, OHL, NAHL a ďalších súťaží. Viac informácií na michiganpredraft@seznam.cz a na webe

Janka Danková

Góly a asistencie: 1. Hlinka (Pardavý), 31. Novák (Petre, Ondris) – 33. Kőnig (Šuba)

HK DUKLA Trenčín: Kutej – Kramárik, Ryzák, Petre, Markovič, Plško, Hrehuš, Matejka, Holenda – Pardavý, Hlinka, Buliš – Ondris, Švec, Novák – Gális, Šabík, Pataky – Berák, Longauer, Špankovič
    HK Nitra: Pupík – Bábik, Žitný, Závodský, Gál, Konc, Ölvecký, Sabo, Chudý – Tábi, Szalay, Priganc – Kőnig, Ondrušek, Kalafa – Biró Mátyás, Biró Gergő, Bališ – Piroska, Kováč, Šuba

Rozhodca: Lokšík – Kuník – Nosek