Boston – Colorado 0:2 (kon.) | Buffalo – Columbus 1:4 (kon.) | Washington – Carolina 2:3 (kon.)
Detroit – Arizona 2:4 (kon.) | Tampa Bay – Florida 7:2 (kon.) | Nashville – Toronto 0:4 (kon.)
Minnesota – Winnipeg 2:1 (kon.) | Edmonton – Montreal 1:4 (kon.) | Vancouver – San Jose 1:4 (kon.)
Anaheim – NY Rangers 6:0 (kon.)
Boston Bruins
0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
Colorado Avalanche
cz Piatok 11.10.2013, 01:00 • TD Garden, Boston • NHL

51:56
    Krejčí vybojoval faul pro své mužstvo. Hostující Landskog je vyloučen za hákování. Domácí Bruins budou mít necelou minutu a půl k dispozici přesilovou hru 4 na 3!

51:20
    Vyloučení na obou stranách. Parenteau (COL) je vyloučen za hákování, domácí Eriksson pak za simulování. Hraje se 4 na 4.

48:17
    Domácí Bergeron je vyloučen za podražení. Nic jiného mu v prostoru před brankou ani nezbývalo. Hosté se tak budou moci pokusit přidat v přesilové hře druhý uklidňující gól.

39:10
    Na trestné lavici již sedí Lucic (BOS) na deset minut za nesportovní chování, Landeskog (COL), Iginla (BOS), Parenteau (COL) a Lucic (BOS) – všichni za hrubost.

33:11
    Přesilová hra pro Colorado. Caron (BOS) je vyloučen za držení.

28:15
    Domácí Thornton a hostující Bordeleau se dostali do křížku, z pěstního souboje nakonec odchází jaké vítěz domácí útočník. Oba kohouti odchází na trestnou lavici na pět minut. Hraje se pět na pět.

24:12
    Domácí Boychuk je vyloučen za vystřelení puku mimo hřiště. Druhá přesilová hra pro hosty, tu první se jim využít podařilo.

18:54
    Krejčí z Bostonu je ovšem vyloučen za hákování. Domácí budou hrát tři vteřiny ve tří proti čtyřem, poté se vrátí oba vyloučeni hráči.

16:56
    Hostující Downie (nesportovní chování) a domácí Chára (krosček) jsou vyloučeni. Bude se hrát 4 na 4.

13:22
    Hostující Barrie je vyloučen za držení, přesilová hra pro Bruins, již druhá v zápase.

01:56
    McGinn je vyloučen za nedovolené bránění, jednalo se o útočný faul na domácího brankáře Raska. První přesilová hra pro domácí.