SR 18 – Spišská N. Ves 3:6 (kon.) | Michalovce – Trnava 1:2 (kon.) | Topoľčany – Prievidza 2:5 (kon.)
Bardejov – Lipt. Mikuláš 4:3 (kon.) | Pov. Bystrica – Detva 2:5 (kon.) | Senica – Prešov 2:1 (kon.)
JOJ ŠPORT Slovensko U18
3:6 (0:2, 0:2, 3:2)
HK Spišská Nová Ves
Piatok 11.10.2013, 17:00 • Zimný štadión Trnava • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

58:45
    Slovensko U18 dalo gól!
    Trošku prekvapivá trefa, keď z pravého kruhu prekonal Smika strelou FILIP KUNDRÁT! Ak by hrala osemnástka od začiatku tak, ako hrala v tretej tretine, mohol byť výsledok úplne iný...
    Asistencie: Marco Halama a Kristián Ferleťák.

57:12
    Spišská Nová Ves dala gól!
    JOZEF HAMRÁK prekonáva Pajpacha svojim druhým gólom v stretnutí strelou z ľavej strany!
    Asistencia: Juraj Kucirko.

51:41
    Myšlienky domácich na dotiahnutie sa k výsledku posúva ROMAN IHNAŤO navýšením skóre.
    Asistencie: Michal Findura a Ľuboslav Vartovník.

50:34
    Spišská Nová Ves si berie oddychový čas.

50:34
    Domáci zatlačili hostí v obrannom pásme a prinieslo to svoje ovocie, zblízka sa presadil jednou z dorážok LUKÁŠ HRUŠÍK!
    Asistencie: Mário Grman a Matúš Sukeľ.

49:00
    Osemnástka už v takejto výhode pohodlne kombinuje. Juraj Milý dostal puk do ľavého rohu, nakorčuľoval si pred Smika, premiešal puk a strelil ho doňho. Smik len vyrazil.

48:41
    Vylúčenie Spišská Nová Ves – Tomáš Gonda – dve minúty za podrazenie. Dvojnásobná presilovka potrvá ešte čosi vyše 20 sekúnd.

47:05
    Vylúčenie Spišská Nová Ves – Branislav Cvengroš a Pavol Gurčík – obaja dve minúty za hrubosť.
    Slovensko "18" – Patrik Maier – dve minúty za hrubosť plus desať minút za nešportové správanie.

47:05
    Maier si nakorčuľoval do útoku a z pravého kruhu nechal vyniknúť Smikovu lapačku. Hneď na to brzdou ofŕkal hosťujúceho brankára. Ako obranca mal dobre vedieť, aké to bude mať následky – okamžite sa po takomto drzom kroku strhla mela a je v sebe hneď niekoľko hráčov. Maier je svojim správaním známy už dlhšie, rovnako ako Gurčík, ktorý sa pred rokmi pästiarskou vložkou predstavil aj v extraligovom finále.

44:38
    Krajňák vyhral vhadzovanie na JAKUBA EMILA MENDREJA a jeho strela prešla pomedzi Smikove betóny do brány!
    Asistencia: Martin Krajňák.

42:25
    Veľká šanca domácich, Ferleťákovu strelu z pravého kruhu dorážal ešte zblízka Sukeľ, ale Smika neprekonal!

39:50
    Vylúčenie Spišská Nová Ves – Ľuboslav Vartovník – dve minúty za seknutie.

39:40
    Smik vyrazil puk k Milému, ktorý bránený usmernil puk len tak, že ten padol mimo bránu!

37:16
    Vylúčenie Slovensko "18" – Patrik Maier – dve minúty za podrazenie.

37:16
    "Priznaj sa, Maxo!" zaznelo z tribúny krátko po tom, čo hlavný rozhodca rozpažil – puk neprešiel celým objemom za čiaru.

35:33
    Tak toto už je gól z kategórie šťastných, respektíve smolných pre brankára – BRANISLAV HORVÁTH sa natlačil na bránu a v páde puk posunul na Pajpacha, ktorému znova prešiel do brány! Takto Pajpacha nepoznáme, dnes rozhodne nemá svoj deň...
    Asistencie: František Koky a Dávid Džerenga.

34:00
    A chyba domácich a Hamrák sa dostal k puku! Snažil sa oblafnúť Pajpacha, no ten jeho zámer nielenže prečítal, puk aj tak mieril mimo do siete jeho brány z bočnej strany.

32:28
    Vylúčenie Spišská Nová Ves – Juraj Kucirko – dve minúty za hákovanie.

32:20
    Džerenga ešte zastavil unikajúci puk a vystrelil ho na bránu, kde tečoval a následne sa snažil prehodiť puk na bekhend a ponad betón Pajpacha Ištocy.

29:18
    Krušné chvíle pre Pajpacha a jeho spoluhráčov! Ihnaťo dorážal Kucirkovu strelu, ešte Ihnaťo a Pajpach vyrazil puk na kruh, odkiaľ prišla ďalšia strela. Už bol Pajpach na ľade a len sa hádzal smerom na puk, Romančík s Maierom sa snažili čo najviac pomôcť. Napokon ostali všetci traja spoločne s jedným útočníkom v bránkovisku. Kto to je nedokážem určiť, pretože je priľahnutý oboma obrancami domácich.

27:55
    Vylúčenie Slovensko "18" – Jakub Emil Mendrej – dve minúty za seknutie.

26:04
    Maier stratil puk a hostia sa dostali do šance! Rýchla prihrávka pred bránu Hamrákovi, jeho nastavenie čepele hokejky ale puk poslalo mimo bránu.

22:00
    A hostia už vyhrávajú trojgólovým rozdielom! JOZEF HAMRÁK prekonal Pajpacha.
    Asistencie: Branislav Cvengroš.

19:59
    Spoločne so sirénou puk zapadol pomedzi Pajpachove betóny do siete po druhý raz! Cútt po pravom krídle vošiel do útočného pásma a prihral rozbehnutému MICHALOVI FINDUROVI, ktorý sa spoza brániacich hráčov s rýchlosťou dostal dopredu a švihom prekonal brankára domácich.
    Asistencie: Radovan Cútt a Peter Rojkovič.

19:20
    Vylúčenie Spišská Nová Ves – Juraj Kucirko – dve minúty za hrubosť.

18:39
    Vylúčenie Slovensko "18" – Ladislav Romančík – dve minúty za nedovolené bránenie v hre.

17:25
    Vylúčenie Spišská Nová Ves – Pavol Gurčík – dve minúty za faul kolenom. Odstavil Krajňáka v útočnej akcii.

08:41
    Vylúčenie Spišská Nová Ves – Michal Findura – dve minúty za hákovanie.

07:40
    MIROSLAV ŠKOVIRA sa bez akýchkoľvek problémov prešmykol popri Mendrejovi a akoby mimochodom puk poslal pomedzi Pajpachove betóny do brány! Tak to bol neuveriteľne ležérny kúsok tohto skúseného harcovníka, ktorý sa môže tešiť z otvorenia skóre!
    Asistencie: Ľuboslav Vartovník.

Ospravedlňujeme sa za menšiu odmlku spôsobenú technickým problémom. Prebieha 4. minúta stretnutia, stav bezgólový, pred malou chvíľou Gonda z ľavého kruhu nastrelil žŕdku Pajpachovej brány.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Dominika Haršáni Handzušová

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Spišská Nová Ves. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 45. Mendrej (Krajňák), 51. Hrušík (Grman, Sukeľ), 59. Kundrát (Halama, Ferleťák) – 8. Škovira (Vartovník), 20. Findura (Cútt, Rojkovič), 22. Hamrák (Cvengroš), 36. Horváth (Koky, Džerenga), 52. Ihnaťo (Findura, Vartovník), 58. Hamrák (Kucirko)

JOJ ŠPORT Slovensko U18: Pajpach – Maier, L. Romančík, Mendrej, Má. Grman, Bílik, Ma. Moravčík, J. Garay – Matej Paločko, M. Krajňák, J. Milý – Ferleťák, M. Sukeľ, Hrušík – Kundrát, Halama – R. Bondra, Klenko, Berák.
    HK Spišská Nová Ves: Smik – Ľ. Vartovník, Rojkovič, Cvengroš, Gurčík, B. Horváth, Džerenga – Ihnaťo, R. Cútt, Mi. Findura – Wesselényi, Koky, Škovira – J. Hamrák, Gonda, Kucirko – Ma. Mach, Ištocy.

Rozhodca: Valachovič – Brath, Mĺkvy