Toronto – Colorado 1:2 (kon.) | Philadelphia – Florida 2:1 (kon.) | Pittsburgh – Carolina 5:2 (kon.)
NY Islanders – Arizona 6:1 (kon.) | Buffalo – Tampa Bay 2:3 (po pr.) | Nashville – Minnesota 3:2 (kon.)
Vancouver – NJ Devils 3:2 (po pr.) | San Jose – NY Rangers 9:2 (kon.)
San Jose Sharks
9:2 (2:1, 4:0, 3:1)
New York Rangers
cz Streda 09.10.2013, 04:30 • SAP Center, San Jose • NHL

55:22
    Rozhodčí přerušují hru, bude se vylučovat, za sekání dostává dvě minuty Asham a přesilovou hru si zahrají Sharks, čas pro Tomáš Hertla?

48:43
    Boyle si tam ve třetině Rangers vyhlédl domácího Stuarta, ten ale neoplácí a tak na trestnou lavici odchází právě pouze Boyle, domácí si zahrají přesilovou hru.

19:12
    Vylučuje se, na trestnou lavici odchází domácí Pavelski, přesilová hra Rangers.

03:03
    A pozor, Sharks se budou bránit pouze ve třech, za bodnutí špičkou hole odchází na trestnou lavici Matthew Nieto!

02:32
    První vyloučení, na trestnou lavici odchází domácí Stuart a hosté si zahrají přesilovou hru.

Martin Dvořák

Góly a asistencie: 5. Vlasic (Pavelski), 8. Boyle (Nieto, Pavelski), 29. Nieto (Wingels, Pavelski), 30. Hertl (Desjardins, Demers), 30. Couture (Marleau, Irwin), 33. Hertl (J. Thornton), 50. Hertl (Demers, Kennedy), 53. Hertl (Demers, Niemi), 56. Brown (Nieto, Wingels) – 4. B. Richards (Brassard, Stepan), 49. Dorsett (Boyle, Stralman)

San Jose Sharks: Niemi (Stalock) – Irwin, Boyle, Vlasic, Braun, Demers, Hannan – Hertl, J. Thornton, Burns – Kennedy, Couture, Marleau – Nieto, Pavelski, Wingels – Sheppard, Desjardins, McCarthy
    New York Rangers: Lundqvist (30. Biron) – McDonagh, Girardi, Staal, Del Zotto, Stralman, Moore – B. Richards, Stepan, Nash – Pouliot, Brassard, Zuccarello – Pyatt, Boyle, Callahan – Dorsett, Moore, Asham

Rozhodca: Jackson, St. Laurent – Grandt, Wheler

Diváci: 17562