Jaroslavľ – Vladivostok 4:0 (kon.) | Čerepovec – Chabarovsk 3:2 (kon.) | CSKA Moskva – Čeljabinsk 1:3 (kon.)
A. Mytišči – Novokuzneck 2:1 (kon.) | Petrohrad – Novosibirsk 1:2 (1:2 po s.n.) | Dinamo Minsk – Záhreb 2:3 (po pr.)
Riga – Ufa 2:5 (kon.) | Lev – Nižnekamsk 2:0 (kon.) | HC Slovan – Metallurg Magnitogorsk 4:3 (po pr.)
po s.n. (1:2)
SKA Petrohrad
1:2 (1:0, 0:0, 0:1)
HC Sibir Novosibirsk
Streda 09.10.2013, 17:30KHL

To je na dnes odo mňa všetko, ďakujem Vám za pozornosť a prajem príjemný zbytok večera. Dovidenia pri ďalších on-line prenosoch. (20:08:53)

Strely na bránu:
    SKA 24 – 23 Sibir
    Vylúčenia:
    SKA 4 – 8 Sibir

Skončil zápas medzi SKA Petrohrad a HK Sibir Novosibirsk, v ktorom domáci prehrali 1:2 po samostatných nájazdoch. Za svoju prehru si Petrohrad môže sám, keďže nedokázal využiť množstvo presilových hier, ktoré mu súper ponúkol. Hostia sa dnes prezentovali bojovným výkonom a efektivitou v zakončení a odnášajú si vydreté a cenné dva body, zatiaľ čo domáci len jeden.

V samostatných nájazdoch zvíťazil tím HK Sibir Novosibirsk. Víťazný nájazd premenil DMITRIJ KUGRYŠEV.

Kugryšev môže rozhodnúť a aj tak urobil po strele nad vyrážačku.

Šipačjov šiel veľmi pomaly a gól nedáva.

Lemťugov spravil peknú kľučku na forhend a dáva.

Červenka dáva gól strelou pod hornú žrď.

Enlund predviedol dobrú kľučku ale Saláka neprekonal.

Tichonov šiel ako prvý za Petrohrad a nedáva.

Samostatné nájazdy začínajú.

Predĺženie taktiež gól neprinieslo a to znamená že budeme svedkami samostatných nájazdov.

65:00
    Predĺženie skončilo.

64:56
    Alexandrov má puk vo vlastnom pásme a skúša strelu cez celé ihrisko.

64:10
    Teraz veľký tlak domácich okolo Koskinenovej brány.

63:33
    Koskiranta to skúšal individuálne 1 na 1 a dokázal ohroziť, Saláka ktorý prerušuje hru.

62:40
    Hostia vyhadzujú puk zo svojej tretiny po nahodení súpera a teraz sa oň bojuje v strednom pásme.

61:35
    Ponikarovskij padá a stráca puk v útočnom pásme a to je možnosť na protiútok pre hostí.

Tomáš Jaššo

Góly a asistencie: 8. Martensson (Kalinin, Červenka) – 43. Lekomcev (Lehetera), rozh. náj. Kugryšev

SKA Petrohrad: Salák – Dallman, Alexandrov, Kalinin, Rjasenskij, Semjonov, Chudinov, Judin – Martensson, Thoresen, Červenka – Tichonov, Kučerjavenko, Panarin – Ponikarovskij, Skačkov, Šipačjov – Makarov, Sigarev, Malyšev.
    HC Sibir Novosibirsk: Koskinen – Ignatovič, Kudroč, Alexejv, Lekomcev, Ožiganov, Karavajev – Lehtera, Enlund, Romanov – Kopejkin, Lemťugov, Koskiranta – Monja, Gubin, Sannikov – Kugryšev, Dvurečenskij, Butuzov.

Rozhodca: Belov, Olenin – Mensich, Chubjkin