Jaroslavľ – Vladivostok 4:0 (kon.) | Čerepovec – Chabarovsk 3:2 (kon.) | CSKA Moskva – Čeljabinsk 1:3 (kon.)
A. Mytišči – Novokuzneck 2:1 (kon.) | Petrohrad – Novosibirsk 1:2 (1:2 po s.n.) | Dinamo Minsk – Záhreb 2:3 (po pr.)
Riga – Ufa 2:5 (kon.) | Lev – Nižnekamsk 2:0 (kon.) | HC Slovan – Metallurg Magnitogorsk 4:3 (po pr.)
CSKA Moskva
1:3 (0:1, 0:1, 1:1)
Traktor Čeljabinsk
Streda 09.10.2013, 17:30 • CSKA Ice - Palace • KHL

Videli sme veľmi zaujímavé a dynamické stretnutie. Domáci síce mali po väčšinu zápasu hernú aj streleckú prevahu, ale efektívnejší boli hráči Traktoru Čeljabinsk, ktorí podali zodpovedný a disciplinovaný výkon podložený skvelým Garnettom v bránke. Hostia tak po troch prehrách konečne získavajú 3 body. Za mužov zápasu možno označiť Andreia Kostitsyna, ktorý zaznamenal 2 góly a samozrejme brankára Michaela Garnetta, ktorému čisté konto prekazil štyri minúty pred koncom zápasu domáci Shirokov.
    Ďakujem vám za pozornosť, prajem pekný zvyšok dňa a dovidenia. (19:48:37)

60:00

59:55
    Traktor Čeljabinsk dal gól!
    Pervyshinovi ušiel puk na modrej, ten potiahol do útočného pásma Glinkin a posunul ho na ANDREIA KOSTITSYNA, ktorý skóruje do prázdnej bránky domácich. Asistencia: Anton Glinkin.

59:03
    Staňa odkorčuľoval na striedačku, domáci hrajú šiesti.

58:00
    Dve minúty do konca tretej tretiny, dostanú sa domáci k odvolaniu brankára?

57:17
    Hostia v plnom počte.

56:59
    Závar pred hosťujúcou bránkou domáci nevyužili, Garnett stihol zaľahnúť puk a prerušiť hru.

55:17
    Vylúčenie Čeljabinsk – Andrei Kostitsyn – dve minúty za seknutie.

55:15
    CSKA Moska dala gól!
    Domáci sa konečne dočkali. SERGEI SHIROKOV tečoval strelu Pervyshina od modrej čiary, gólman hostí nič nevidel a nedokázal puk zachytiť. Asistencie: Andrei Pervyshin a Ilary Filppula.

54:30
    Vylúčenie Čeljabinsk – Alexei Bondarev – dve minúty za podrazenie.

54:22
    Glinkin motal hlavy domácich obráncov, tí ho atakovali na hranici faulu, ale rozhodcovia to videli ináč.

53:32
    Jeden z čiarových rozhodcov sa upískol a vhadzuje sa v stredovom kruhu.

53:24
    Misharin zablokoval strelu Panova a tá končí na ochrannej sieti za bránkou Staňu.

52:51
    CSKA má výraznú prevahu v počte striel na bránku, ale hrá sa na góly a tie strelili zatiaľ iba hostia.

52:23
    Ľahká strela Fyodorova dnes nemôže na hosťujúceho gólmana stačiť, ten signalizuje, že má puk v lapačke a rozhodcovia hru prerušujú.

51:42
    Márna snaha domácich hokejistov pokračuje, hostia si v pohode strážia svoju modrú čiaru a čo prejde to pochytá spoľahlivý Garnett.

50:54
    Hráči CSKA si vymieňali puk v útočnej tretine až ho dostali na modrú, kde sa Naumenkovovi puk zamotal medzi korčuľami a skončil v strednom pásme.

50:00
    Začala druhá desaťminútovka tretej tretiny, domáci stále nestrelili Garnettovi gól.

49:32
    Aj Staňa si pripisuje zásah po nepríjemnej strele Kokuyova, ktorú stihol vyraziť ponad bránku.

Peter Kašický

Góly a asistencie: 56. Shirokov (Pervyshin, Filppula) – 11. Kostitsyn (Ryabykin, Kontiola), 21. Dugin (Kontiola, Kostitsyn), 60. Kostitsyn (Glinkin)

CSKA Moskva: Staňa (Proskuryakov) – Denisov, Goncharov, Pervyshin, Misharin, Naumenkov, Markov, Kurbatov – Filppula, Zubov, Shirokov – Zharkov, Grigorenko, Prokhorkin – Fefelov, Lyubimov, Saprykin – Fyodorov, Zainullin, Kamayev – Nemirovsky
    Traktor Čeljabinsk: Garnett (Demchenko) – Ryabykin, Vasilchenko, Bondarev, Kondratyev, Katichev, Klimontov, Guskov, Flyagin – Dugin, Kontiola, A. Kostitsyn – Chistov, Bulis, Panov – Glinkin, Kuryanov, Mokin – Kokuyov, Osnovin, Valeyev

Rozhodca: Baluška Vladimír, Odins Eduard – Metalnikov Eduard, Sirotkin Alexander