CSKA Moskva – Ufa 3:2 (kon.) | Jaroslavľ – Novokuzneck 1:0 (po pr.) | Čerepovec – Novosibirsk 2:3 (kon.)
Petrohrad – Chabarovsk 4:3 (po pr.) | A. Mytišči – Vladivostok 2:1 (kon.) | Lev – Metallurg Magnitogorsk 3:4 (po pr.)
Záhreb – Nižnekamsk 6:0 (kon.)
CSKA Moskva
3:2 (2:1, 0:1, 1:0)
HC Salavat Julajev Ufa
Pondelok 07.10.2013, 16:30 • CSKA Ice-Palace, Moskva (Rusko) • KHL

37:07
    Ufa si zahrá v početnej výhode. Domáci Pervyšin sa previnil hákovaním na hosťujúceho Filatova, ktorý sa dostal do dobrej šance na ľavej strane, no gólman Staňa jeho delovku napokon svojou výstrojou zblokoval do bezpečia.

34:46
    Hosťujúci Kulda predviedol tvrdý bodyček v útočnom pásme, kde zložil k ľadu domáceho obrancu Denisova. Následne sa hra prerušuje a vhadzovanie sa sťahuje do stredného pásma.

25:32
    CSKA si zahrá v početnej výhode. Na dve minúty si na trestnú lavicu za faul kolenom odchádza sadnúť hosťujúci obranca Arturs Kulda.

18:27
    Vylučovať sa bude na oboch stranách. Hosťujúci Sergej Zinovjev obdržal za faul kolenom na domáceho obrancu Rylova trest 5 minút plus do konca zápasu! Domáci Naumenkov odchádza na dve minúty za seknutie.

09:55
    Sily na ľade sa vyrovnajú. Na trestnú lavicu putuje domáci hokejista Filppula, ktorý sa previnil nedovoleným bránením.

09:49
    Domáci si zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si za krosček odchádza sadnúť hosťujúci Alexander Stepanov.

02:07
    Domáci si zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si za hákovanie odchádza sadnúť Sergej Zinovjev.

Góly a asistencie: 12. Rylov (Prochorkin), 13. Markov, 53. Prochorkin (Grigorenko) – 5. Hartikainen (Kolcov), 38. Filatov (Makarov)

CSKA Moskva: Staňa (Proskurjakov) – Pervyšin, Mišarin, Denisov, Gončarov, Naumenkov, Rylov, Markov – Žarkov, Grigorenko, Prochorkin – Filppula, Zubov, Širokov – Ljubimov, Fefelov, Saprykin – Pereskokov, Fjodorov, Zainullin – Kamajev.
    HC Salavat Julajev Ufa: Andrej Vasilevsky (Volkov) – Zubarev, Kolcov, Višnevsky, Babčuk, Sopel, Kulda, Isangulov, Alexej Vasilevsky – Makarov, Filatov, Hartikainen – Mereskin, Chlystov, Slepyšev – Mirnov, Pihlstrom, Zinovjev – Musatov, Stepanov, Gluchov.

Rozhodca: Viktor Gašilov, Sergej Kulakov – Andrej Matjuša, Gleb Lazarev