CSKA Moskva – Ufa 3:2 (kon.) | Jaroslavľ – Novokuzneck 1:0 (po pr.) | Čerepovec – Novosibirsk 2:3 (kon.)
Petrohrad – Chabarovsk 4:3 (po pr.) | A. Mytišči – Vladivostok 2:1 (kon.) | Lev – Metallurg Magnitogorsk 3:4 (po pr.)
Záhreb – Nižnekamsk 6:0 (kon.)
KHL Medveščak Záhreb
6:0 (3:0, 3:0, 0:0)
Neftechimik Nižnekamsk
Pondelok 07.10.2013, 19:30KHL

V tretej tretine gól nepadol a tak Medveščak poráža Nižnekamsk vysoko 6:0! Zápas sa v podstate rozhodol už v prvej tretine ked Medveščak strelil hned tri góly. V priebehu druhej tretiny zvýšil Záhreb svoje vedenie na 6:0. Nižnekamsku sa za celý zápas nepodarilo streliť ani jeden gól a to hlavne vdaka skvelému výkonu brankára Barryho Brusta. Odo mňa je to všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok večera! (22:03:57)

57:45
    Anisin dostal puk medzi kruhy a z prvej vypálil. Brust pohotovo chytá!

56:43
    Zakázané uvoľnenie Medveščaku. Vhadzuje sa pred Brustom.

56:00
    Zápas sa v podstate už len dohráva.

55:27
    Oba tímy v plnom počte.

54:28
    Icing Nižnekamsku. Vhadzuje sa pred Daltonom.

54:03
    Ofsajd hostí.

53:57
    Posunutá bránka hostí.

53:27
    Vzájonmé vylúčenie. Na strane domácich to je Mark Katič, na strane hostí Stanislav Alshevsky.

53:27
    Alshevského strelu chytá Brust do lapačky.

53:13
    Nižnekamsk v plnom počte.

52:00
    Murley sám pred bránkou nedokázal usmerniť prihrávku do bránky!

51:13
    Na trestnú lavicu si odchádza sadnúť Romanov – 2 minúty za hrubosť.

Michal Kováčik

Góly a asistencie: 8. Linglet (Foster, Vesce), 17. Foster (Katic, Ellison), 18. Ellison (Linglet, Vesce), 21. Cheechoo (Murley), 31. Murley (Cheechoo), 32. Bjorkstrand (Cheechoo)

KHL Medveščak Záhreb: Brust (Vasiljevič) – Carle, Martinovič, Švarný, Foster, Pikkarainen, Katic – Thomas, Murley, Cheechoo – Linglet, Vesce, Ellison – Walker, Murray, Ryan – Jessiman, Kane, Koren – Bjorkstrand
    Neftechimik Nižnekamsk: Dalton (Mamedov) – Belyakov, Alshevsky Y. , Belov, Shulakov, Shchitov, Romanov, Berezin, Kosmachev – Kulikov, Polygalov, Alshevsky S. – Osala, Cibák, Milovzorov – Anisin, Koukal, Radivojevič – Yakimov, Taratukhin, Khokhryakov

Rozhodca: Belyayev Sergei, Soin Alexander – Alyoshin Pyotr, Nesterov Alexander