CSKA Moskva – Ufa 3:2 (kon.) | Jaroslavľ – Novokuzneck 1:0 (po pr.) | Čerepovec – Novosibirsk 2:3 (kon.)
Petrohrad – Chabarovsk 4:3 (po pr.) | A. Mytišči – Vladivostok 2:1 (kon.) | Lev – Metallurg Magnitogorsk 3:4 (po pr.)
Záhreb – Nižnekamsk 6:0 (kon.)
Severstaľ Čerepovec
2:3 (0:1, 1:2, 1:0)
HC Sibir Novosibirsk
Pondelok 07.10.2013, 17:00KHL

V tretej tretine skórovali síce iba domáci hokejisti, keď sa v 57. minúte trafil Kiselevič, ale viac už domáci nestihli, k tomu, aby si vynútili aspoň predĺženie bolo treba ešte raz prekonať Koskinen. To sa nepodarilo ani v záverečnej power-play, keď to domáci skúšali v šiestich bez brankára, a tak si, zaslúžene, všetky body odvážajú hostia, ktorí dnes v Čerepovci zvíťazili 3:2.

Severstal Čerepovec dal gól!

BOGDAN KISILEVIC dáva druhý gól Čerepovca a znižuje náskok súpera na jeden gól.Asistencie: Kazakovcev, Antipov.

54:52
    Lemťugov sa snažil dostať pred bránku Čerepovca, získal puk v rohu ale obranca mu dokazal zdvihnúť hokejku a odobral mu puk.

51:19
    Hostia v plnom počte.

50:51
    Čáslava strieľa od modrej ale bez gólového efektu.

49:19
    Ivan Lekomcev rozšíri rady vylúčených hráčov v tomto stretnutí, domáci si zahrajú presilovú hru

48:18
    Lehterä má dnes veľmi dobrú bilanciu na vhadzovanie, vyhral už štrnásť z dvadsiatich dvoch!

47:45
    Nasleduje komerčná prestávka.

46:18
    Domáci v plnom počte.

45:38
    Jevsejenkova tvrdá strela zo strednej vzdialenosti, Koskinen s veľkými ťažkosťami nakoniec vyráža a hostia vyhadzujú puk z tretiny.

44:18
    Dlho sa v plnom počte na oboch stranách nehralo, Kopejkin je vylúčený na dve minúty za krosček a presilovú hru si zahrajú domáci.

42:59
    Severstaľ sa nevzdáva ale zatiaľ niesú vôbec nebezpečný tak ako aj Bumagin slabá strela.

42:26

42:00
    Kazakovcevova strela nespôsobila nebezpečenstvo pre Sibir.

40:26
    Aj v úvode tretej tretiny sa vylučuje, za sekanie odchádza na trestnú lavicu hosťujúci Kristian Kudroč.

40:01
    Začala tretia tretina.

Jaroslav Popel

Góly a asistencie: 36. Nikoncev (Čáslava, Videll), 57. Kisilivic (Kazakovcev, Antipov) – 18. Lemtyugov (Kutuzov, Kopeikin), 29. Gubin, 37. Lekomcev (Lehterä, Enlund)

Severstaľ Čerepovec: Štěpánek (Artemjev) – Andersen, Kiseljevič, Jevsejenkov, Stasenko, Čáslava, Popov, Sacharusov – Bušujev, Videll, Nikoncev – Berdnikov, Kazakovcev, Bumagin – Antipov, Kovyršin, Bučnevič – Gimbatov, Mons, Fedosejev, Deďunov
    HC Sibir Novosibirsk: Koskinen (Orechov) – Belov, Kudroč, Alexejev, Kutuzov, Lekomcev, Ožiganov, Karavajev – Lehterä, Enlund, Romanov – Koskiranta, Kopejkin, Lemťugov – Karamnov, Kugryšev, Dvurečenskij, Butuzov

Rozhodca: Bulanov, Ravodin – Sazonov, Sivov