Lisabon – Arouca 5:1 (kon.) | Belenenses – Rio Ave 0:3 (kon.) | Gil Vicente – Coimbra 2:0 (kon.)
Marítimo – Benfica 2:1 (kon.) | Setúbal – Porto 1:3 (kon.)
Sporting Lisabon
5:1 (2:1)
FC Arouca
cz Nedeľa 18.08.2013, 16:45 • Estádio José Alvalade, Lisabon • Primeira Liga

A je dobojováno. Sledovali jsme pohledné utkání, které přineslo šest branek. Do zápasu vstoupili lépe hosté, kteří tlačili a dokonce se dostali i do vedení. Jenže pak domácí zabrali a ještě do poločasu vývoj utkání otočili a vedli 2:1. Ve druhém poločase diktoval tempo hry Sporting, který se trefil ještě třikrát a nakonec vyhrál 5:1. Nutno dodat, že zcela zaslouženě. Hráčem utkání byl určitě Fredy Montero, který se prosadil hned třikrát. To je z mé strany vše a těším se u dalších sportovních přenosů. Přeji hezký zbytek dne. Na počtenou. (18:38:48)

90+2
    Domácí se ještě tlačí před branku svého soupeře.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavil tři minuty.

90
    Žlutou kartu uviděl hostující Soares.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Ani ze čtvrtého rohového kopu se ale hosté neprosadili.

88
    Domácí brankář měl nyní plné ruce práce, ale nakonec to zvládl. Rohový kop pro hosty.

87
    Sporting střídá. Dohrál Adrien Silva a zahraje si Rinaudo.

86
    Sporting Lisabon právě vstřelil branku!
    A už je to o čtyři branky. Další povedená akce Sportingu. FREDY MONTERO dostal míč na vápno, pohrál si s obráncem a pohotově prostřelil hostujícího brankáře. Domácí borec tedy zkompletoval hattrick.

84
    U míče jsou domácí, kteří se ženou dopředu.

83
    Hosté to zkusili dlouhým nákopem, ale míč sebrali domácí zadáci.

81
    Dohrál i Pintassilgo a přišel Soares.

80
    Hosté střídají. Dohrál Amaro a zahraje si Claro.

79
    Nyní se na trávníku nic zvláštního neděje. Hosté se snaží, ale domácí dobře brání a kontrolují své vedení.

77
    U míče jsou opět domácí, kteří v klidu kombinují a nikam nepospíchají. O vítězi tohoto duelu je rozhodnuto, tři body zůstanou v Lisabonu.

76
    Ale ani ze třetího rohového kopu hosté nic nevytěžili.

75
    Rohový kop pro hosty.

73
    Hosté zahrávali zajímavou standardní situaci zhruba z dvaceti metrů, ale domácí brankář si na střelu Amara počkal a zlikvidoval ji.

71
    Žlutou kartu uviděl domácí Mauricio.

Jakub Kopřiva

Góly: 29. Mauricio, 37. Montero, 66. Eduardo, 70. Montero, 86. Montero – 19. Amaro

Karty:   71. Mauricio (SPL) – 11. Pintassilgo (ARC), 15. Dias (ARC), 90. Soares (ARC)

Sporting Lisabon: Rui Patrício (C) – Mauricio, Magrão (39. André Martins), Jefferson, Rojo, Cédric, Adrien Silva (87. Rinaudo), William, Montero, Carrillo, Wilson Eduardo
    FC Arouca: Stefanović – Nuno Henrique, Dias, Mika, Tinoco, Amaro (C) (80. Claro), Coelho, Simao (64. Serginho), Pintassilgo (81. Soares), Sergio, Roberto

Rozhodca: Costa – Manso, Rodrigues