Lisabon – Arouca 5:1 (kon.) | Belenenses – Rio Ave 0:3 (kon.) | Gil Vicente – Coimbra 2:0 (kon.)
Marítimo – Benfica 2:1 (kon.) | Setúbal – Porto 1:3 (kon.)
Vitória FC Setúbal
1:3 (1:0)
FC Porto
cz Nedeľa 18.08.2013, 21:00Primeira Liga

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji Vám příjemný zbytek nedělního večera a těším se u dalších onlajn přenosů. (22:59:10)

Druhý poločas už jasně patřil hostům. Ti hned na začátku zahrávali pokutový kop, který jasně proměnil Josué. Poté dostal domácí brankář červenou kartu za udeření soupeře. Druhou branku Porta přidal v 61. minutě střídající Quintero. A poslední hřebíček do rakve přibil Martinez. Hosté z Porta si tak po zásluze odváží tři body.

90+4
    Druhá změna v dresu Porta, atmosféru dnešního utkání okusí na poslední vteřinky Ricardo, který nahradí Licu.

90+3
    Ten se ale moc nevyvedl a domácí se hnali do brejku, před vápnem ale nakonec i míč přišli.

90+3
    Josué bude zahrávat ještě rohový kop Porta, to momentálně jasně kraluje.

90+1
    Porto mohlo přidat ještě jednu branku! Po chybě Adilsona, kterému vypadl míč z rukou, zakončoval nůžkami Martinez, tentokrát však svatyni minul.

90
    Sudí dnes ještě nastaví pět minut nad rámec hrací doby.

88
    Porto právě vstřelilo branku!
    A je po utkání! Náskok hostů ještě navyšuje JACKSON MARTINEZ, který zakončoval z vápna po pěkné nahrávce od Josuého! Porto si tak v prvním kole nového ročníku připíše vítězství.

86
    Cardozo byl před vápnem poslán k zemi, podle mého názoru jasný faul, píšťalka sudího však zůstala němá.

84
    Za velmi nevybíravý zákrok zezadu vidí žlutou kartu Sandro.

81
    Setúbal začíná s přibývajícími minutami kousat. Hosté se budou muset mít ještě na pozoru.

78
    Po standardní situaci se k hlavičce tak tak nedostal Dani.

78
    Poslední změna v domácím dresu, Tavarese nahradí Pedro.

77
    Běží nám 77. minuta utkání, tlak hostů již opadl a tak se k míči více dostávají i domácí, po jednom z výpadů byl faulován Cardozo. Vcelku dobrá standardní situace.

75
    Po jednom ze soubojů zůstal na trávníku ležet Lica, po krátkém ošetření se ale zdá být v pořádku.

73
    Ten také do šestnáctky přišel, ovšem nikdo z fotbalistů se k němu nedostal.

72
    Mangala si v souboji s domácím fotbalistou počínal nedovoleně a tak budou fotbalisté Setúbalu zahrávat poměrně slibnou standardku. Vypadá to spíše na centr.