Monaco – Montpellier 4:1 (kon.) | Lorient – Nantes 2:1 (kon.) | Paríž – Ajaccio 1:1 (kon.)
Paríž Saint-Germain
1:1 (0:1)
AC Ajaccio
cz Nedeľa 18.08.2013, 21:00 • Parc des Princes, Paříž • Ligue 1 Uber Eats

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:57:53)

Hrdinou dnešního zápasu není Ibrahimović, Cavani, Lavezzi, Pastore ani nikdo další z hvězdného kádru PSG, ale ne příliš známý osmadvacetiletý Francisco Guillermo Ochoa , který dokázal zlikvidovat neuvěřitelné šance PSG a jednoznačně jeho zásluhou si hosté odváží z Paříže překvapivý bod za remízu 1:1. Tu navíc domácí zachraňovali až v 86. minutě, kdy vyrovnával Cavani. Jeden z největších favoritů na titul tak stále na své první vítězství v novém ročníku Ligue 1 musí čekat.

90+5
    Verratti na míč z levé strany nedosáhl, utkání končí.

90+4
    Lasne musí stáhnout unikajícího Lavezziho po levém křídle, jasná žlutá karta.

90+4
    Začala poslední minuta nastavení, i remíza z Parc des Princes je, pochopitelně, pro hosty velmi dobrým výsledkem. Ovšem ještě se hraje.

90+3
    A vzápětí T. Silva dělovkou trefuje břevno!

90+2
    To je něco! Verratti opět zakončuje uvnitř šestnáctky Ajaccia a Ochoa jednou rukou reflexivně vyráží!

90+2
    Ještě dvě minuty, z celkových čtyř nastavených, budeme sledovat snahu domácích o vstřelení vedoucí branky. Rohový kop pro PSG z pravé strany.

90+1
    Lavezzi padá v pokutovém území, to byl hodně přifilmovaný pád, který sudí "prokoukl" a navíc dává Argentincovi žlutou kartu!

90
    V probíhající devadesáté minutě bude Ochoa vykopávat od vlastní branky.

89
    Tlak sílí, rohový kop pro PSG z pravé strany.

88
    Neskutečný závar před branou hostů, Ochoa znovu zachránil jasný gól, prsty v tom měli Cavani, Verratti i Ibrahimović!

86
    Paris Saint-Germain právě vstřelilo branku!
    EDINSON ROBERTO CAVANI vzal odpovědnost na sebe, po kličce Zubarovi na hranici pokutového území posílá přesnou střelu ke vzdálenější tyči a je vyrovnáno!

84
    Snahu domácích fotbalistů končí odpískaný ofsajd.

83
    Hosté v závěru utkání napínají zbytky sil na ubránění fantastického výsledku, podaří se jim udržet vedení až do konce?

82
    Do břevna hlavičkuje Motta po rohu PSG z pravé strany.

81
    Probíhá poslední desetiminutovka, do pokutového území Ajaccia směřuje jeden centr za druhým, přesto hosté hájí jednobrankový náskok.

80
    Ale domácí z této šance vytěžili pouze roh z levé strany. Rozehrává Lavezzi, Ochoa vyboxovává.