Norimberk – Hertha 2:2 (kon.) | Dortmund – Braunschweig 2:1 (kon.)
1. FC Norimberk
2:2 (1:0)
Hertha BSC
Nedeľa 18.08.2013, 15:30 • Grundig-Stadion, Norimberg • Nemecká Bundesliga

A je koniec! Dnešné stretnutie sa tak končí remízou. Po prvom polčase síce domáci tím viedol 1:0, v 61. minúte však prišiel nešťastný gól a Allagui vyrovnal. O 18. minút poslal tím hostí do vedenia Ronny, ktorý prekonal brankára z pokutového kopu. Bod pre domáci tím zariadil delovkou z priameho kopu minútu pred koncom riadnej hracej doby Kiyotake.

Po dnešnom zápase tak má Norimberg na konte 2 body za 2 remízy. Hertha BSC má na svojom konte 4 body za dnešnú remízu a minulotýždňové víťazstvo.

Odomňa je to dnes všetko, ďakujem Vám za pozornosť a niekedy nabudúce dovidenia. (17:21:12)

90+1
    Domáci zostávajú v útoku, tím hostí je však takmer celý zoradený na vlastnej šestnástke a nedovoľuje akékoľvek ohrozenie brány Krafta.

90
    Beží nám posledná minúta a štvrtý rozhodca signalizuje, že sa prekvapivo nadstavovať bude iba jediná minúta.

89
    Norimberg dal gól! A darí sa im to! Do lopty sa riadne oprel HIROSHI KIYOTAKE a na jeho delovku v žiadnom prípade nedokázal Kraft zareagovať. Minútu do konca je tak znova vyrovnané!

88
    Ginczek vybojoval priamy kop z veľmi výhodnej pozície. Vo vzdušnom súboji si Lustenberger počínal nedovolene a tak má domáce mužstvo výbornú šancu vyrovnať.

87
    Ramos a Ronny pekne zakombinovali na hranici šestnástky súpera, finálna prihrávka bola však príliš prudká a tak lopta končí v náruči domáceho gólmana.

86
    Veľkú príležitosť na vyrovnanie mal Ginczek, ktorý vbehol do šestnástky, loptu si však spracoval dosť nešťastne, pretože sa mu odrazila rovno do náručia Krafta.

85
    Tí už ale idú na istotu a určite sa budú snažiť udržať si tento tesný náskok.

84
    Ponúknutú príležitosť sa domácim hráčom nepodarilo využiť, naopak vpred sa púšťajú hostia.

83
    Predtým ešte ale prichádza posledné striedanie na strane hostí, z trávnika odchádza Baumjohann, nahradí ho Brooks.

82
    Ďalším faulujúcim hráčom je Holland, ktorý bránil v hre Drmicovi, domáci tak budú pokračovať v útoku.

81
    Situácia sa vyhrocuje, po ďalšom faule nastala strkanica, ktorú museli rozhodcovia riešiť, je vidieť že nervy pracujú na obidvoch stranách.

80
    Berlínsky tím tak otáča skóre a do konca riadnej hracej doby zostáva 10 minút.

79
    Hertha dala gól! Loptu si na značku postavil RONNY HEBERSON a prudkou strelou do dolného pravého rohu prekonáva brankára Schäfera!

77
    Hostia budú kopať penaltu! Do pokutového územia prenikal Baumjohann, ktorého z boku atakoval Pinola. Pri sklze sa mu ale priplietla medzi kopačky noha a tak hlavný rozhodca ukazuje na značku pokutového kopu.