Amsterdam – Feyenoord 2:1 (kon.) | Heerenveen – Heracles 2:4 (kon.) | Breda – Den Haag 1:2 (kon.)
Twente – Utrecht 6:0 (kon.)
FC Twente
6:0 (4:0)
FC Utrecht
cz Nedeľa 18.08.2013, 16:30 • Arke Stadion, Enschede • Holandská Eredivisie

Ve druhém poločase pokračovala jednoznačná partie ze strany domácího týmu, který ještě dvěma góly zvýšil skóre a vyhrál po výsledku 6:0. Děkujeme za pozornost!

Twente právě vstřelilo branku!
    Vynikající náběh na přední tyč, kam centroval od rohového praporku Promes, a hlavičkující RASMUS BENGTSSON zvyšuje již na rozdíl šesti gólů!

90+1
    Po úniku domácího Tadiče budou domácí zahrávat rohový kop.

90+1
    Hlavní sudí dnešního zápasu nastavuje ještě dvě minuty nad základní hrací dobu ve druhé půli.

90
    Domácí John se snažil z pravého křídla projít přímočaře až k Verhoevenovi, ale přesila jej nepustila.

88
    Tadič se snažil uvolnit Castaignose, ale Derijck byl u míče dříve.

87
    Domácí nadále kontrolují závěr utkání.

84
    Mulenga se snažil na chvíli odvrátit pozornost od vlastní brány. Takagi následně centroval pouze do rukavic Marsmana.

83
    Stále se hraje pouze na polovině hostujícího celku.

82
    Ani na podruhé ve vyložené šanci nedopřál Verhoeven Castaignosovi hattrick. Další parádní zákrok hostujícího brankáře. Utrecht závěr utkání nezvládá.

81
    Velká možnost Castaignose, kterého z hranice vápna vychytal vynikající Ruiter.

80
    S blížícím se koncem zápasu domácí stále více hlídají míč na svých kopačkách.

78
    Střídání v týmu FC Twente: ze hřiště odchází Ebecilio, přichází Tanda.

76
    Další velká možnost po ose Tadič a Promes. Ovšem na poslední chvíli zasáhl bránící hráč.

75
    Také na druhé straně zastaven domácí John.

74
    Hostující Ayoub se snažil uvolnit středem, ale jeho průnik zachytila pozorná obrana Twente.

73
    Střídání v týmu FC Utrecht: ze hřiště odchází Oar, přichází Takagi.

73
    Střídání v týmu FC Twente: ze hřiště odchází Bjelland, přichází Martina.

73
    Střelecká spoušť se spustila na hostujícího brankáře, který si musel připadat jako na střelnici po šancích Tadiče, Promese a Castaignose. Míč však za brankovou čárou neskončil.

Jaroslav Keř

Góly: 8. Promes, 11. Tadič (pen.), 25. Castaignos, 36. Castaignos, 68. Promes, 90+2. Bengtsson

Karty:   54. Promes (TWE) – 11. Märtensson (UTR)

FC Twente: Marsman – Rosales, Bengtsson, Bjelland (73.Martina), Koppers – Gutierrez, Eghan (61.John), Ebecilio (78.Tanda)– Promes, Castaignos, Tadič.
    FC Utrecht: Verhoeven – Van der Maarel, Derijck, Heerings, Bulthuis – Märtensson – Toornstra, Oar (73.Takagi), Ayoub – Mulenga, de Ridder (67.Schepers).

Rozhodca: Van Boekel – Goossens, Van Dongen