Sociedad – Getafe 2:0 (kon.) | Valladolid – Bilbao 1:2 (kon.) | Valencia – Malaga 1:0 (kon.)
Valencia CF
1:0 (0:0)
Malaga CF
Sobota 17.08.2013, 23:00 • Estadio de Mestalla, Valencia • Španielska LaLiga

A máme tu koniec zápasu. Valencia zvíťazila nad dnešným súperom najtesnejším možným rozdielom a to 1:0 zásluhou Costy, ktorý sa presadil v druhom polčase. Málaga v závere nevyvinula potrebný tlak a nevsietila svoj gól.

Ďakujem za pozornosť. (00:51:04)

90+3
    Málaga je v týchto chvíľach veľmi nepresná a Valencia si to zjavne ustráži.

90+2
    Málaga navyše faulovala v strede ihriska a pripravila sa tak o svoju šancu zaútočiť a pridať potrebný gól.

90+1
    Valencia je ďaleko od svojej brány a môže v pokoji kontrolovať hru.

90
    Nadstavujú sa tri minúty.

90
    Prebieha posledná minúta riadneho hracieho času. Koľko minút má ešte Málaga k dispozícií aby zrovnala?

89
    Valencia hrá teraz veľmi skúsene a Málaga sa nevie dostať do potrebného tlaku.

88
    Z neho nevzniklo ohrozenie a navyše domáci hráč fauloval. Nasleduje odkop od Caballera.

88
    Postiga takmer strelil gól po tom, čo sa dostal k prízemnému centru. Vybojoval rohový kop.

87
    Hlavička jedného z hosťujúcich hráčov nebola na zahodenie. Chýbala tam potrebná presnosť.

86
    Costa si vyslúžil žltú kartu.

86
    Striedanie v tíme Valencia CF: z ihriska odchádza Banega, prichádza Canales.

85
    Olinga len vyprášil Alvesove rukavice. Z toho gól nemohol padnúť.

84
    Po rohovom kope si najvyššie vyskočil Tissone a svojou hlavičkou takmer dokázal skórovať. Chýbali centimetre.

83
    Anderson vystrelil spoza vápna a vybojoval rohový kop pre svoj tím.

82
    Anderson sa takmer dostal do sľubnej šance, ale s loptou sa zamotal a domáci obrancovia ho ihneď odzbrojili a založili rýchly protiútok.