Stuttgart – Leverkusen 0:1 (kon.) | Wolfsburg – Schalke 4:0 (kon.) | Brémy – Augsburg 1:0 (kon.)
Freiburg – Mainz 1:2 (kon.) | Hamburger – Hoffenheim 1:5 (kon.) | Frankfurt – Bayern 0:1 (kon.)
Mönchengladbach – Hannover 3:0 (kon.)
Eintracht Frankfurt
0:1 (0:1)
Bayern Mníchov
Sobota 17.08.2013, 15:30 • Commerzbank-Arena • Nemecká Bundesliga

Bayern si udržal jednogólový náskok a tým v zápase víťazí. Jediným autorom gólu je Mandžukić, ktorý sa presne trafil už v 13. minúte. Ďakujeme za pozornosť. (17:23:01)

90+2
    Meier mimo.

90+2
    Naozaj posledná možnosť pre Frankfurt. Voľný kop z veľkej diaľky.

90+2
    Vyzerá to tak, že sa už nič nestane. Hostia majú loptu na útočnej polovici, prebieha posledných pár sekúnd stretnutia.

90
    K riadnemu hraciemu času sa budú nadstavovať ešte dve minúty. Eintracht má posledných 120 sekúnd na vyrovnanie, Bayern je rovnaký čas od výhry.

89
    Gólman Trapp sa opäť predviedol. Stál sám zoči-voči Schweinsteigerovi, no i tak predviedol bravúrny zákrok!

86
    Bayern strieda, Kroos dole, Rafinha hore.

88
    Trapp mal ďalšiu prácu. Pred ním totiž sám postupoval Mandžukić, ktorý sa situácie akoby zľakol a napokon svoju šancu zahodil. Vybojoval iba roh.

86
    Dráma pokračuje, Robben napálil tvrdo iba do Trappa. Ten na druhýkrát už loptu skrotil.

86
    Bayern môže teraz rozhodnúť a ukončiť domáce nádeje. Bude totiž zahrávať priamy kop z dobrej pozície!

85
    Do konca riadneho hracieho času ostáva päť minút. Obraz hry sa nemení.

83
    Za obranu vybehol Aigner, Neuer musel vybehnúť a sklzom ho odzbrojiť. Celý vzruch bol ale zbytočný, jednalo sa o ofsajd.

82
    Domáci si vybojovali ďalší roh. Podporu cítiť z tribún, všetci očakávajú vyrovnanie. Podarí sa to Eintrachtu?

81
    Ofsajdová pasca sklepla, pozabudol sa Robben.

80
    Frankfurt drží loptu na svojich kopačkách, Bayern bráni veľmi dobre a súpera do ničoho nepúšťa.

79
    Celozzi sa ešte len pozrel do hry a už sa zapája do útočnej snahy! Jeho strela sa zaujímavo odrazila, avšak smerovala asi meter a pol mimo brány.

78
    Stretnutie nedohrá Schwegler, na jeho miesto príde Celozzi.

77
    Bayern si drží jednogólové vedenie a začína už hrať na čas. Ak chcú domáci pomýšľať na body, musia určite zabrať.