Admira Wacker Mödling – Rapid Viedeň 2:0 (kon.)
Admira Wacker Mödling
2:0 (1:0)
Rapid Viedeň
cz Nedeľa 18.08.2013, 16:30 • Trenkwalder Arena, Maria Enzersdorf • Rakúska Bundesliga

Bojovnost dnes slavila úspěch nad fotbalovostí. Favorizovaný Rapid se ve druhém poločase snažil alespoň vyrovnat, soupeře tlačil, ale hosté nedokázali i díky výborně chytajícímu Leitnerovi proměnit žádnou ze svých příležitostí. V nastaveném čase tak pečetil vítězství Admiry 2:0 Schicker. Hrdinou zápasu je rozhodně Wilfried Domoraud. Ten v prvním poločase otevřel skóre duelu a na Schickerově pojistce se podílel přesným centrem. Admira se tak dočkala prvního vítězství v sezóně a z posledního místa tabulky postoupila až na sedmé. Rapid je nyní pátý. (18:34:43)

90+6
    Běží už poslední minuta avizovaného nastavení, míč do hry uvede domácí gólman Leitner.

90+4
    Domácí zápas v euforii dohrávají. O vítězství je už nic nepřipraví.

90+2
    Admira právě vstřelila branku!
    A s největší pravděpodobností je rozhodnuto! Střelec prvního gólu Admiry Domoraud utekl po levé straně a poslal do šestnáctky přesný centr, který našel přímo hlavu RENEHO SCHICKERA, jenž nasměroval míč přesně do pravého horního rohu z pohledu bezmocného Novoty – 2:0!

90+1
    Sudí Harkam domácí rozhodně nepotěšil informací, že se bude nastavovat šest minut!

90
    Výborný obranný zákrok Ruseka, který ve skluzu obral o míč Grozureka.

89
    Schicker si došel pro faul Pichlera a hostující hráč navíc vyfasoval i žlutou kartu.

88
    Poslední střídání domácích. Dohrál Schick, naskočil Auer.

87
    Pěknou ranou z dálky se prezentoval hostující Petsos. Leitner se stačil vymrštit do vzduchu a vyrazit míč nad břevno.

85
    Domoraud pronikal po levé straně, svůj centr ale následně odevzdal jen do rukavic brankáře Novoty.

84
    Vídeňskému Rapidu už pomalu dochází čas. Pro Admiru by to bylo velice cenné vítězství. Ale ještě nepředbíhejme.

82
    Ofsajd, který byl odmáván a odpískán Burgstallerovi.

80
    A následoval i třetí roh v krátkém sledu. Po něm se dostával do zakončení Bosković, jelikož domácí brankář si nedokázal dojít pro vysoký míč, ovšem hlavička hostujícího útočníka mířila nad.

79
    Další roh pro Rapid...

78
    Burgstaller se objevil sám před brankářem Leitnerem. V souboji přes něj přepadl, ale penalta se nepíská. Je z toho jen rohový kop.

77
    Střídání v týmu SK Rapid Vídeň: ze hřiště odchází Behrendt, přichází Bosković.

76
    Schick dostal žlutou kartu za nesportovní chování, kdy nechtěl vhazujícímu hráči Rapidu odevzdat míč.

75
    Střídání v týmu FC Admira Wacker Mödling: ze hřiště odchází Schachner, přichází Rusek.

74
    Do šance se málem dostal Burgstaller. Balón mu ale při zpracování trochu odskočil a stal se tak kořistí pro vybíhajícího Leitnera.