Valencia – Malaga 1:0 (kon.) | Barcelona – Levante 7:0 (kon.) | Real Madrid – Real Betis 2:1 (kon.)
Osasuna – Granada 1:2 (kon.) | Sevilla – Atlético Madrid 1:3 (kon.)
Osasuna Pamplona
1:2 (0:2)
Granada CF
Nedeľa 18.08.2013, 21:00 • Estadio El Sadar • Španielska LaLiga

A je koniec! Rozhodca José González ukončuje tento zápas, ktorý sa skončil víťazstvom Granady CF. Tá vstúpila do druhého polčasu s dvojgólovým vedením, na ktoré dokázal zareagovať iba v 58. minúte Puñal. Následne si mohla Granada znova zabezpečiť dvojgólové vedenie, ale Piti nedal z penalty. V samom závere hlavný rozhodca odoprel pokutový kop pre Osasunu a tak sa zápas skončil výsledkom 1:2.

Odomňa je to pre dnes všetko, ďakujem Vám za pozornosť a niekedy nabudúce dovidenia. (22:52:20)

90+3
    V samom závere ešte jedna žltá karta – vidí ju Nyom za zdržiavanie hry.

90+3
    S menšími problémami sa obrana Granady ubránila a poslala loptu do bezpečia.

90+2
    Zdá sa, že Armenteros svojou strelou spoza hranice šestnástky trafil Iturru do ruky, pýta si aj pokutový kop, rozhodca ukazuje iba na roh.

90
    Štvrtý rozhodca nadstavuje 3 minúty nad rámec riadnej hracej doby.

90
    Zaujímavý signál predviedol Álvaro García a El-Arabi. Ten prvý menovaný však netrafil loptu ideálne a obrana okamžite vysiela do útoku vlastných spoluhráčov.

90
    Navyše, Granada na opačnej strane ihriska získava rohový kop, s ktorého rozohrávkou sa hostia určite neponáhľajú.

89
    Po ďalšom centri do šestnástky Granady nastal pred brankárom Robertom menší zmätok, obrana ale situáciu zvládla a posiela loptu do bezpečia.

88
    Posledné striedanie v zápase prichádza v 88. minúte, z ihriska odchádza Piti, ktorého nahradí Fran Rico.

87
    Z toho sa im nepodarilo nič využiť, lopta preletela okolo hráčov vo vápne a skončila mimo hracej plochy.

86
    Čas nám pomaly beží, domáci získavajú priamy kop, ale z veľmi veľkej vzdialenosti od Robertovej brány.

85
    Ďalšie striedanie na strane Granady znamená, že z trávnika odchádza Brahimi, ktorého nahradí Fatau. Tréner Lucas Alcaraz tak posilňuje defenzívu.

85
    Tam sa hostia snažili o ďalší prechod vpred, ale znova ich zastavil ofsajd.

84
    Až teraz prišiel center z pravej strany, ten však Roberto pohotovo vyboxoval a poslal loptu až do stredu ihriska.

83
    Osasune ubieha čas a zatiaľ to veru nevyzerá na nejaký záverečný tlak. Hostia držia loptu presne tam kde chcú – čo najďalej od vlastnej brány.

82
    Brahimi sa pokúšal o narážačku s El-Arabim, ten už ale bol v ofsajde.

80
    Hrá sa teda hlavne v strede ihriska. Do konca riadnej hracej doby zostáva necelých 10 minút a môžeme preto očakávať stupňujúci sa tlak domácich hráčov.

79
    Obidva tímy v posledných minútach dobre bránia, situácie skôr riešia na istotu, napríklad odkopmi, takže príliš veľa útočných akcii nevidíme.