Kazaň – Lok. Moskva 2:0 (kon.) | Samara – Saransk 0:2 (kon.) | FK Dinamo Moskva – Rostov 1:0 (kon.)
FC Rubin Kazaň
2:0 (1:0)
Lokomotiv Moskva
cz Sobota 30.03.2013, 10:30Ruská Premier Liga

90
    Domácí tým střídá. Odešel střelec druhé branky Djadjun a poslední vteřiny si zahraje Rjazancev.

88
    Domácí tým následně střídá. Odešel Jeremenko a nastupuje Rondon.

87
    Rubin Kazaň právě vstřelila branku!
    Další rychlý protiútok domácímu týmu již vyšel. Prakticky od poloviny hřiště postupoval po levé straně VLADIMIR DJADJUN a přestože se mu nabízeli spoluhráči, pokusil se vystřelit a je z toho gól.

81
    Po centru do vápna se hosté dostali do velké šance, hlavičku N'Doyeho ale fantasticky na roh vyrazil Ryžikov.

74
    Domácí Ansaldi za ostrý zákrok na Obinnu dostal žlutou kartu.

68
    Skoro dvě minuty čekal u postranní čáry N'Doye, aby mohl vystřídat Maicona. Nyní má konečně příležitost podívat se na hrací plochu.

62
    Hosté podruhé v zápase střídají. Odešel Grigorjev a nastupuje Torbinskij.

56
    Z otočky nyní střílel zcela nehlídaný Djadjun, jeho rána ale šla mimo. Byla to přitom gólová pozice!

48
    Z ničeho nic se do velké šance dostal Pavljučenko. Ten se elegantně obtočil okolo obránce a následně z vnitřku vápna vystřelil. Jeho rána šla ale mimo.

46
    Hosté o poločase provedli jednu změnu v sestavě. Hrát nebude Tarasov a nastupuje Obinna.

45+1
    Z ničeho nic se do obrovské šance prokličkoval Ansaldi, jeho rána z velkého úhlu šla ale jen těsně mimo!

40
    První střelu zeď hostů zblokovala přímo k nohám BIBRASE NATCHA, který povedenou ranou přímo k levé tyči posílá domácí do vedení!

17
    Ostrým skluzem poslal k zemi protihráče Pavljučenko a dostává žlutou kartu.

14
    Po krásném křížném pasu na levé křídlo se do šance dostal Djadjun. Jeho povedené rána šla do brány, výborně ale zasáhl gólman Guilherme.