Sunderland – Manchester United 0:1 (kon.) | Arsenal – Reading 4:1 (kon.) | Southampton – Chelsea 2:1 (kon.)
Wigan – Norwich 1:0 (kon.) | West Ham – West Bromwich 3:1 (kon.) | Manchester City – Newcastle 4:0 (kon.)
Swansea – Tottenham 1:2 (kon.) | Everton – Stoke City 1:0 (kon.)
Manchester City
4:0 (2:0)
Newcastle United
Sobota 30.03.2013, 16:00 • Etihad Stadium, Manchester • Anglická Premier League

Ďakujem Vám za pozornosť! (17:53:35)

Máme tu koniec zápasu, v ktorom domáci prevalcovali Newcastle United rozdielom triedy 4:0.
    Do druhého polčasu vstúpili aktívnejšie hostia, ktorí sa snažili dať gól, no ich snahu zastavil Kompany v 56. minúte. V 69. minúte Yaya Touré upravil na konečných 4:0 a zápas sa už dohral v kľudnom tempe.
    The Citizens boli dnes lepší vo všetkých smeroch a zaslúžene vyhrali.

90+2
    Domáci už čakajú na záverečný hvizd.

90
    Nastavujú sa 2 minúty.

89
    The Citizens držia loptu na polovici ihriska a ešte stále sa pokúšajú ohroziť bránu súpera.

87
    Fanúšikovia už pomaly opúšťajú Etihad Stadium.

85
    Domáci sa snažia dohrať zápas a držia loptu na svojich kopačkách.

84
    Scott Sinclair sa dostal hneď aj ku strele! Jeho strelu vyrazil Elliot na rohový kop.

82
    Dole z ihriska ide playmaker domácich Silva, ktorý ležal na zemi. Ihrisku opúšťal s bolestivou grimasou. Nahradí ho Scott Sinclair, ktorý v City nedostáva veľa šancí.

82
    Akciu hostí zastavuje ofsajd.

81
    Rohový kop zahráva hosťujúci Bigirimana.

79
    Ku strele sa dostal na vrchole šestnástky Gosling, ktorého parádne vychytal Hart!