Kazaň – Lok. Moskva 2:0 (kon.) | Samara – Saransk 0:2 (kon.) | FK Dinamo Moskva – Rostov 1:0 (kon.)
FC Krídla Sovietov Samara
0:2 (0:2)
FK Mordovija Saransk
cz Sobota 30.03.2013, 13:00 • Stadion Metallurg, Samara • Ruská Premier Liga

Ve druhém poločase se domácí tlačili do ofenzívy, ovšem naráželi na zkoordinovanou defenzívu soupeře, který si své povinnosti dozadu plnit výborně. V 75. minutě se nechal vyloučit Štěpanec a tlak soupeře se zvýšil. Ovšem branku se domácím vstřelit nepodařilo. Stav zápasu 0:2. Děkujeme za pozornost!
    Držení míče: 64%/36%.
    Celkem střel: 9/10.
    Rohové kopy: 4/2.
    Fauly: 23/32.
    Žluté karty: 2/3. (15:40:08)

90+4
    Hostům se daří držet míč dál od vlastní brány.

90+3
    Přichází však nepřesný pas na Caballera a Pěrendija jej odkopává až na druhou polovinu.

90+2
    Hráči domácího celku se opět usazují na polovině soupeře.

90+1
    Hlavní rozhodčí dnešního zápasu nastavuje ještě 4 minuty nad základní hrací dobu ve druhém poločase.

90
    Na protější straně unikal Kulešov, ovšem dostal míč do postavení mimo hru.

89
    Přichází však nepřesná přihrávka do vápna a hosté se opět osvobozují.

89
    Domácí opět na polovině soupeře.

88
    Na druhé straně se dostával do zakončení na zadní tyči Maximov, který je na své levé straně hodně aktivní, ale míč mu sebral z hlavy Jurčenko.

87
    Slibný pokus o vysunutí Kulešovova Ruslanem Muchamětšinem, ale míč byl příliš dlouhý a bere jej Věremko.

86
    Hráčům Saransku se daří držet míč na vlastních kopačkách.

85
    Domácí se nadále nevzdávají a snaží se vytvořit si potřebný tlak. Ale zkonsolidovaná defenzíva FK Mordovija Saransk zachytává ofenzivní nájezdy soupeře.

84
    Stále se čeká na pokračování přerušené hry.

82
    Nyní se také hosté dostali po delší době do útoku, ale Rustem Muchamětšin se středem neprosadil. Ovšem nezvedá se ze země a bude se muset ošetřovat.

81
    Až dalekosáhlou ránou zkusil štěstí domácí Maximov, ale netrefuje Jurčekovu bránu.

80
    Hosté úporně brání dvougólové vedení a nepouští soupeře do blízkosti vlastní brány.