Cyprus – Švédsko 0:1 (kon.) | Gruzínsko – Dánsko 2:2 (kon.) | Kazachstan – Luxembursko 3:0 (kon.)
Grécko – Česko 3:0 (kon.) | Turecko – Malta 4:2 (kon.) | Chorvátsko – Moldavsko 4:0 (kon.)
Švajčiarsko – Portugalsko 2:4 (kon.) | Slovensko – Albánsko sk 4:1 (kon.) | Bulharsko – Slovinsko 3:0 (kon.)
Poľsko – Litva 1:0 (kon.) | Andorra – Holandsko 0:1 (kon.) | Rakúsko – S. Macedónsko 2:0 (kon.)
Lichtenštajnsko – Bosna 0:4 (kon.) | Izrael – Nórsko 1:3 (kon.) | Kosovo – Nemecko 0:0 (kon.)
Anglicko – Ukrajina 2:1 (kon.) | Španielsko – Estónsko 3:1 (kon.) | Gibraltar – Rusko 0:5 (kon.)
Írsko – Azerbajdžan 1:0 (kon.) | Čierna Hora – Francúzsko 0:2 (kon.)
Anglicko
2:1 (1:0)
Ukrajina
cz Utorok 27.03.2018, 19:00 • Bramall Lane, Sheffield • Kvalifikácia na ME U21 • Skupina 4

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (20:57:09)

Je konec. Anglie nakonec vyhrála 2:1 až v závěrečných minutách. Ve 41. minutě, Maddison poslal skvělý pas do běhu na Calverta-Lewina, který si míč ještě stačil zpracovat a následně zakončil k pravé tyči. Anglie tak vedla 1:0. Ve druhé půli se toho moc nedělo, ale nakonec v 83. minutě srovnal hlavou Šaparenko. Ovšem v 88. minutě se dostal do zakončení hlavou rovněž domácí Solanke a zajistil, že Anglie vyhrála 2:1.

90+4

90+4
    Anglie získala autové vhazování na polovině hostů.

90+3
    Střela domácího hráče skončila pouze vedle brány a Lunin bude mít odkop.

90+2
    Nyní jsou u míče domácí a zahrál si i brankář Gunn, který poslal daleký odkop.

90+1
    Rozhodčí nastavil čtyři minuty navíc.

90+1
    Střídání v týmu Anglie: ze hřiště odchází Calvert-Lewin, přichází Maitland-Niles.

90
    Hosté se dostali s míčem do vápna, ale tam se následně provinil faulem Zubkov, za který rozhodčí vytáhl žlutou kartu.
    88. SOLANKE - 2:1

88
    Anglie právě vstřelila branku!
    Anglie si ale bere vedení zpět a vede 2:1! Po skvělém centru Chilwella se dostal do zakončení hlavou DOMINIC SOLANKE a střelou k pravé tyči poslal domácí dvě minuty před koncem základní hrací doby do vedení! Asistence: Chilwell.

87
    Lukjančuk zahrál míč pouze do zámezí a Anglie má autové vhazování.

85
    Následná střela Daviese šla pouze nad bránu Lunina a ten tak bude mít odkop od své svatyně.

84
    Domácí zkouší odpovědět a drží míč na polovině Ukrajiny.
    83. ŠAPARENKO - 1:1

83
    Ukrajina právě vstřelila branku!
    Je vyrovnáno! Tlak hostů v posledních minutách se vyplatil a je to 1:1! MYKOLA ŠAPARENKO si naskočil na centr z levé strany a následně hlavou zakončil přesně k pravé tyči!

83
    Přihrávka do vápna z levé strany skončila pouze na kopačce domácího hráče, který míč odkopl do bezpečí.

82
    Následně se dostali do vápna, ale do zakončení už, ovšem u balónu jsou i nadále.

81
    Hosté drží míč na svých kopačkách, ale zatím nevymysleli nic velkého.

80
    Střídání v týmu Ukrajina: ze hřiště odchází Lunov, přichází Tretjakov.

78
    Nyní se Šepelev provinil faulem a následuje volný kop pro domácí.

77
    Střídání v týmu Anglie: ze hřiště odchází Maddison, přichází Solanke.

76
    Centr domácích z levé strany nenašel nikoho ve vápně a následovat bude odkop od brány Ukrajiny.

74
    Střídání v týmu Ukrajina: ze hřiště odchází Dovbyk, přichází Zubkov.

74
    Střídání v týmu Anglie: ze hřiště odchází Gray, přichází Lookman.

72
    Střela hostujícího hráče zpoza vápna šla pouze vedle domácí brány a Gunn má odkop od své svatyně.

71
    Nyní domácí hráč Onomah srazil protihráče a vypadá to vážněji pro oba, jelikož na hrací ploše jsou doktoři.

69
    Nakonec se ke střele dostal domácí Maddison, který svůj pokus tlačil do pravé šibenice, ale přestřelil.

68
    Z rohového kopu nic vážnějšího nebylo a nyní mohou jít dopředu Angličané.

67
    Hosté jdou opět dopředu, ale Gray odkopl míč do zámezí a následuje tak rohový kop pro Ukrajinu.

66
    Domácí nyní mají autové vhazování na své polovině hrací plochy.
    64. Kenny vyhlavičkoval jasný gól.

64
    Famózní zákrok, ale tentokrát ne brankáře, ale domácího obránce Kennyho! Po centru z pravé strany se hostující hráč dostal ke střele, překonal brankáře, ale na brankové čáře vyhlavičkoval míč mimo anglickou svatyni právě obránce Kenny!

63
    Střídání v týmu Ukrajina: ze hřiště odchází Vakulko, přichází Šaparenko.

62
    Kovalenko vypálil z nějakých dvaceti metrů, ovšem zamířil pouze vedle brány, kde ještě trefil malého chlapce, kterému se férově šel omluvit.

60
    Hosté se snaží něco vymyslet, ale zatím se nedostali ke střele.

58
    Po centru z volného kopu se dostal do zakončení Worrall, ale brankáře Lunina nepřekonal a navíc byl v ofsajdovém postavení.

57
    Hostující hráč se dopustil faulu a Anglie má volný kop.

55
    Další parádní pas na Calverta-Lewina, ale ten si tentokrát nezpracoval míč.

54
    Ovšem Ukrajinci poté ztratili míč a Gunn se postará o odkop od své svatyně.

53
    Nepřesná přihrávka brankáře Gunna a tentokrát aut pro hosty.

52
    Hra ve druhém poločase zatím nic nenabídla a nyní mají domácí autové vhazování.

50
    Příliš dlouhá přihrávka skončila pouze v zámezí a Ukrajina má autové vhazování.

49
    Domácí jsou opět u míče, ale následná přihrávka do běhu byla příliš dlouhá a skončila jen u brankáře Lunina.

48
    Další aut pro Anglii.

47
    Domácí získali autové vhazování na polovině hostů.

46
    Hosté se krátce po začátku druhé půle dostali až do vápna, ale následný centr domácí odhlavičkovali a pozdější střela skončila jen vedle brány.

46

Druhý poločas začne přibližně v 20:02.

První poločas je u konce a Anglie zatím vede 1:0. Zápas je poměrně vyrovnaný, i když domácí jsou o něco aktivnější, což přetvořili v branku ve 41. minutě, když Maddison poslal skvělý pas do běhu na Calverta-Lewina, který si míč ještě stačil zpracovat a následně zakončil k pravé tyči.

45+1

45+1
    Rozhodčí nastavuje jednu minutu navíc.

45
    Následně se dostal ke střele zpoza vápna Vakulko, ale rána mu vůbec nesedla a poté se hostující hráč ocitl v ofsajdu.

45
    Nyní Ukrajina vybojovala rohový kop z levé strany.

44
    Centr Chilwella z levé strany šel pouze do míst, kde byl připraven brankář Lunin.

43
    Zotko se dopustil faulu ve středu hrací plochy a rozhodčí poprvé v dnešním utkání vytáhl žlutou kartu.
    41. CALVERT-LEWIN - 1:0

41
    No tak to je parádní gól domácích! Maddison poslal naprosto špičkovou přihrávku do běhu, kterou si ještě DOMINIK CALVERT-LEWIN stačil zpracovat a následně špičkou zakončil přesně k pravé tyči! Asistence: Maddison.

40
    Sessegnon si naprosto skvěle přilepil míč ke kopačce po centru z druhé strany, následně se vydal do vápna kde vypálil, ale jeho střela byla rovněž zblokována.

39
    Kapitán Angličanů Gray se z levé strany dostal až ke středu odkud vypálil, ale jeho rána šla pouze doprostřed brány, kde byl připravený Lunin.

38
    Ovšem střela hostujícího hráče šla pouze do zdi domácích.

37
    Následně se domácí dopustili faulu a Ukrajina má přímý kop ze stejné pozice jako Anglie přibližně před deseti minutami.

36
    Domácí si pěkně zahrávali s nervy diváků, když kombinovali ve svém vápně pár metrů před bránou a následně ztratili míč, ovšem přihrávka nebo střela Pikhalonoka byla zblokována posledním domácím obráncem.

35
    Angličané se nyní nedomluvili a Davies zahrál míč pouze do autu.

34
    Kovalenko to vzal na sebe a z nějakých dvaceti metrů vypálil, ovšem rána mu úplně nesedla a skončila vedle pravé tyče.

33
    Nyní se hostující hráč ocitl v ofsajdové pasti a u míče tak bude opět Anglie.

31
    Přihrávka hostů do vápna sice prošla, ale tam míč odkopl domácí obránce.

30
    Po centru z volného kopu se dostal Calvert-Lewin do zakončení, ale míč mu sjel z nohy a zamířil tak vedle pravé tyče hostující svatyně.

29
    Nyní se ale faulu dopustil Lučkevyč a Ukrajina má volný kop z levé strany přibližně dvacet osm metrů od brány.

28
    Ovšem střela z přímého kopu šla pouze do postavené zdi z ukrajinských hráčů a žádné ohrožení hostující svatyně se tak nekonalo.

27
    Nyní se hostující hráč dopustil faulu a Anglie má přímý kop z nějakých dvaceti metrů což je naprosto perfektní pozice.

25
    Opět další střela domácího hráče byla zblokována obráncem Ukrajiny.

24
    Lučkevyč opět nepustil přes sebe domácího hráče a Anglie má autové vhazování.

23
    Hosté získali rohový kop z pravé strany, po kterém se dostali do zakončení, ale nic velkého z toho nebylo.

22
    Domácí se sice dostali dopředu, ale následně střela nepřišla.

21
    Po rohovém kopu se ovšem domácí do žádného zakončení nedostali.

20
    Po centru z pravé strany zahrál Lučkevyč míč do zámezí jen těsně vedle vlastní brány. Následuje tak rohový kop.

19
    Nyní se domácí hráč provinil faulem a Ukrajina bude rozehrávat ve středu hrací plochy.

18
    Nakonec ale Kovalenko sám odběhl za hrací plochu a bude moct pokračovat.

17
    Brankář Gunn šel pro vysoký míč velice tvrdě, přičemž srazil k zemi Kovalenka a ten je nyní ošetřován na hrací ploše.

17
    Přihrávka Ukrajinců nebyla přesná a skončila pouze v zámezí. Anglie tak má autové vhazování na své polovině.

16
    Po rohovém kopu míč minu Onomah, což hostující hráč nečekal a od něj se balón odrazil do zámezí.

15
    Kovalenko se dostal ke střele, ale ta byla zblokována a Ukrajina tak má rohový kop z pravé strany.

14
    Nyní se v ofsajdu ocitl domácí útočník a akce Anglie je u konce.

13
    Po rohovém kopu, který byl rozehrán nakrátko se dostal k míči na pravé straně domácí hráč, ten ještě chtěl dávat před bránu, ale tam balón odkopl obránce hostů.

12
    Skoro od začátku utkání drží míč hlavně Anglie a nyní získala rohový kop, který bude zahrávat Sessegnon.

10
    Domácí se málem dostali do skvělé střelecké pozice, ovšem následná přihrávka nebyla přesná a skončila jen u obránce Ukrajiny.

9
    Nyní to bude další rohový kop, ale tentokrát na druhé straně pro Ukrajinu.

8
    Po rohovém kopu se dostal do zakončení hlavou Gray, ale Lunin byl připraven a chytil míč.

7
    Chilwell se skvěle dostal přes hráče na levé straně a odcentroval, ovšem ve vápně odkopl míč do zámezí hostující obránce a Anglie tak má rohový kop.

6
    Posléze domácí získali autové vhazování, ale následně začínají kombinovat od svých stoperů.

5
    Angličané zatím drží míč ve středu hrací plochy.

4
    Pikhalonok se dostal ke střele zpoza vápna, ovšem těsně přestřelil svatyni Gunna.

3
    Hostí získali autové vhazování na své polovině.

1
    Domácí mají míč na svých kopačkách.

1

Anglie: Gunn – Kenny, Fry, Worrall, Chilwell – Davies, Onomah, Maddison – Sessegnon, Calvert-Lewin, Gray (C)
    Náhradníci: Woodman – Abraham, Clarke-Salter, Lookman, Maitland-Niles, Solanke, Walker-Peters

Ukrajina: Lunin – Lučkevyč, Lukjančuk, Zotko, Kravets – Pikhalonok, Vakulko (C) – Šepelev, Kovalenko, Lunvov – Dovbyk
    Náhradníci: Makhankov – Šaparenko, Šved, Tretjakov, Tcymbaljuk, Tymčyk, Zubkov

Rozhodčí: Mads-Kristoffer Kristoffersen – Dennis W. Rasmussen, Lars Hummelgaard (vš. DEN).

V dalším zápase ve Skupině 4 se proti sobě utkají týmy Anglie a Ukrajina. V posledním vzájemném zápase se hrálo na půdě Ukrajiny, kde šli hosté v 16. minutě do vedení po brance Solankeho. V 62. minutě si dal vlastní branku domácí Lukjančuk a Anglie tak vyhrála 2:0. Anglie se momentálně nachází na prvním místě se třinácti body a skóre 10:2. Hosté jsou aktuálně na druhém místě s osmi body a skóre 10:4.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.