Cyprus – Švédsko 0:1 (kon.) | Gruzínsko – Dánsko 2:2 (kon.) | Kazachstan – Luxembursko 3:0 (kon.)
Grécko – Česko 3:0 (kon.) | Turecko – Malta 4:2 (kon.) | Chorvátsko – Moldavsko 4:0 (kon.)
Švajčiarsko – Portugalsko 2:4 (kon.) | Slovensko – Albánsko sk 4:1 (kon.) | Bulharsko – Slovinsko 3:0 (kon.)
Poľsko – Litva 1:0 (kon.) | Andorra – Holandsko 0:1 (kon.) | Rakúsko – S. Macedónsko 2:0 (kon.)
Lichtenštajnsko – Bosna 0:4 (kon.) | Izrael – Nórsko 1:3 (kon.) | Kosovo – Nemecko 0:0 (kon.)
Anglicko – Ukrajina 2:1 (kon.) | Španielsko – Estónsko 3:1 (kon.) | Gibraltar – Rusko 0:5 (kon.)
Írsko – Azerbajdžan 1:0 (kon.) | Čierna Hora – Francúzsko 0:2 (kon.)
Švajčiarsko
2:4 (2:0)
Portugalsko
cz Utorok 27.03.2018, 17:00 • Stade de la Maladière, Neuchatel • Kvalifikácia na ME U21 • Skupina 8

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (18:55:42)

Je konec. Portugalsko ve druhém poločase bylo jako vyměněné a po skvělém obratu zvítězilo 4:2. Už ve 4. minutě dalo Švýcarsko gól, který vsítil Sow. Následně se hosté dostávali do šancí, ale branku nedali, což potrestal ve 37. minutě Cumart. Minutu před koncem prvního poločasu se dostal portugalský útočník Tavares do obrovské tutovky, ale Baumann předvedl famózní zákrok. Od 49. minutě to už byli ale hosté, kteří nejprve snížili po gólu Tavarese. O sedm minut později srovnal Horta a v 64. minutě poslal hosty do veden Joao Felix. V 90. minutě ještě pojistil výhru Dias.

90+3

90+3
    Domácí mají aut na své polovině, ale to už je pravděpodobně pro tento zápas vše.

90+2
    Domácí útočník se ocitl v ofsajdovém postavení.

90+2
    Střela Joao Felixe zpoza vápna skončila pouze vedle brány.

90+1
    Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.
    90. DIAS - 2:4

90
    Portugalsko právě vstřelilo branku!
    Po odkopu hostujícího obránce se dostal naprosto sám do úniku GIL DIAS, který následně přeloboval brankáře a pojistil tak výhru Portugalska, které vede 4:2!

89
    Po rohovém kopu se sice hosté dostali do zakončení, ale to skončilo pouze nad bránou Baumanna.

88
    Nyní Tavares po skvělém zákroku vybojoval rohový kop z levé strany.

86
    Nyní mají domácí autové vhazování na své polovině.

85
    Následně se dostal ke střele Zeqiri, ale jeho pokus byl zblokován hostujícím obráncem.

84
    Nyní jsou u míče opět domácí, ale mají velké problémy už s přechodem přes polovinu hřiště.

82
    Střídání v týmu Portugalsko: ze hřiště odchází Goncalves, přichází Dias.

81
    Ovšem střela hostujícího hráče z přímého kopu skončila pouze vedle brány.

80
    Nyní se domácí hráč provinil faulem a Portugalsko tak má přímý kop z dobré pozice.

79
    Nyní míč skončil v zámezí a následuje autové vhazování pro Švýcarsko.

78
    Po rohovém kopu se dostal z velké dálky ke střele hostující hráč, ale zamířil pouze nad bránu Baumanna.

Michal Raška

Góly: 4. Sow, 37. Cumart – 49. Tavares, 57. Horta, 64. Felix, 90. Dias

Karty:   35. Lauper (SUI)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 8:8. Střely mimo: 4:8. Rohy: 3:8. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 16:11.
    Švajčiarsko: Baumann – Mvula Lotomba, Cumart, Kneževič, Garcia (C) – Fernandes (76. Zeqiri), Lauper, Sow (58. Ruegg), Spielmann (74. Rohner) – Oberlin, Ajeti
    Náhradníci: Matic – Demhasaj, De Oliveira, Loosli, Rohner, Ruegg, Zeqiri

Portugalsko: Pereira – Dalot, Oliveira Fernandes, Ferro, Ribeiro – Pedro Rodrigues – Carvalho (C), Horta (74. Eustaquio) – Joao Felix – Goncalves (82. Dias), Leao (16. Tavares)
    Náhradníci: Virginia – Amaral, Eustaquio, Tavares, Delgado, Dias, Xadas

Rozhodca: Mohammed Al-Hakim – Daniel Gustavsson, Fredrik Klyver (vš. SWE)