Japonsko – Ukrajina 1:2 (kon.) | Rusko – Francúzsko 1:3 (kon.) | Švajčiarsko – Panama 6:0 (kon.)
Čierna Hora – Turecko 2:2 (kon.) | Egypt – Grécko 0:1 (kon.) | Maďarsko – Škótsko 0:1 (kon.)
Dánsko – Čile 0:0 (kon.) | Senegal – Bosna 0:0 (kon.) | Tunisko – Kostarika 1:0 (kon.)
Pobr. Slonoviny – Moldavsko 2:1 (kon.) | Slovinsko – Bielorusko 0:2 (kon.) | Luxembursko – Rakúsko 0:4 (kon.)
Rumunsko – Švédsko 1:0 (kon.) | Nemecko – Brazília 0:1 (kon.) | Poľsko – J. Kórea 3:2 (kon.)
Belgicko – Saudská Arábia 4:0 (kon.) | Anglicko – Taliansko 1:1 (kon.) | Kolumbia – Austrália 0:0 (kon.)
Španielsko – Argentína 6:1 (kon.)
Dánsko
0:0 (0:0)
Čile
cz Utorok 27.03.2018, 20:00 • Aalborg Portland Park (Aalborg) • Medzinárodný prípravný zápas

Já se s Vámi pro dnešek loučím a těším se na Vás zase někdy příště u jednoho z fotbalových zápasů. Na počtenou! (21:55:17)

Právě nám skončil zápas mezi Dánském a Chile. Oba týmy se rozchází po remíze 0:0. Jak už bylo řečeno po prvním poločase, zápas to byl velmi vyrovnaný. Ve druhé půli možná měli o chlup navrch domácí hráči, ale branku vstřelit nedokázali. Nejblíže gólu byl Schöne, který trefil tyč. Něco podobného se v prvním poločase povedlo Hernándezovi na druhé straně.

90+2

90+1
    Viktor Fischer si navedl míč na pravou nohu a vypálil na přední tyč. Herrera si ji pokryl a dobře zasáhl.

90+1
    Nastavovat se budou 2 minuty.

90
    Knudsen hodil dlouhý aut až do vápna. Všichni vysocí hráči z Dánska se přesunuli do vápna Chile.

88
    Herrera drží míč v rukavicích a rozhodně nikam nepospíchá. Chilané zvolili rozehrávku na krátko.

87
    Castillo teď zkazil průnikovou přihrávku, ze které ještě něco mohlo být, protože Rodríguez byl v dobrém náběhu.

86
    Zdá se, že zápas se už jen dohrává. Ani jeden z týmů nikam nespěchá.

85
    Na rozdíl od začátku druhého poločasu se Chilané dostávají v posledních chvílích mnohem častěji na míč a do zakončení. Teď se brání hlavně domácí.

84
    Dlouhý nákop chilských na naběhnutého Valdése nebyl vůbec přesný. Schmeichel neměl problém míč lapit a zároveň pak rychle rozehrát.

82
    Střídání v týmu Chile: ze hřiště odchází Vidal, přichází Bolados.

82
    Poulsen teď ostře dohrál Diaze. Hostům se to vůbec nelíbí.

80
    Žlutou kartu dostává Jensen (Dánsko).

80
    Vidal to zkoušel i tentokrát. Nyní však zkoušel centrovat, ale v nekomfortní pozici našel pouze náruč Schmeichela.

79
    Vidal napálil skákající míč, ale tahle rána byla spíše propagační. Záložník Bayernu Mnichov minul pravou tyč brány celkem o dost.

77
    Střídání v týmu Dánsko: ze hřiště odchází Sisto, přichází Y. Poulsen.
    77.

77
    Přímý kop Schöneho orazítkoval tyč Herrerovy brány. Tohle bylo kopnuté opravdu výborně. Na brankové konstrukce to je dnes 1:1.