Cyprus – Švédsko 0:1 (kon.) | Gruzínsko – Dánsko 2:2 (kon.) | Kazachstan – Luxembursko 3:0 (kon.)
Grécko – Česko 3:0 (kon.) | Turecko – Malta 4:2 (kon.) | Chorvátsko – Moldavsko 4:0 (kon.)
Švajčiarsko – Portugalsko 2:4 (kon.) | Slovensko – Albánsko sk 4:1 (kon.) | Bulharsko – Slovinsko 3:0 (kon.)
Poľsko – Litva 1:0 (kon.) | Andorra – Holandsko 0:1 (kon.) | Rakúsko – S. Macedónsko 2:0 (kon.)
Lichtenštajnsko – Bosna 0:4 (kon.) | Izrael – Nórsko 1:3 (kon.) | Kosovo – Nemecko 0:0 (kon.)
Anglicko – Ukrajina 2:1 (kon.) | Španielsko – Estónsko 3:1 (kon.) | Gibraltar – Rusko 0:5 (kon.)
Írsko – Azerbajdžan 1:0 (kon.) | Čierna Hora – Francúzsko 0:2 (kon.)
Izrael
1:3 (0:3)
Nórsko
cz Utorok 27.03.2018, 18:45 • Itztadion Ramat Gan • Kvalifikácia na ME U21 • Skupina 5

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (20:46:35)

Střely na branku: 1:5. Střely mimo: 11:6. Rohy: 2:1. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 14:8.

Je dobojováno! Hostům dnes vyšel vstup do utkání, vstřelili dvě rychlé branky, poté dostali příležitost druhého pokutového kopu. Ten sice neproměnili, jenže ještě před pauzou se znovu prosadili. Dá se říci, že už v poločase bylo rozhodnuto. Domácí poté zabrali a vypracovali si slibné příležitosti. Dokázali však skórovat pouze jednou, na konečném výsledku 1:3 nic ani nezměnila obrovská příležitost Solomona z nastaveného času.

90+5

90+5
    Ten si vzal na starost právě Solomon, k hlavičce se dostal Plakuščenko, ovšem ten minul branku. Víc už se nejspíše nestane!

90+4
    Tak přeci jen mohl Izrael snížit! Po střele Solomona zvonila branková konstrukce za Rossbachem, domácí budou rozehrávat ještě rohový kop!

90+3
    Hosté hrají velmi chytře, drží míč poblíž rohového praporku. Nyní vybojovali autové vhazování, domácím už příliš času nezbývá.

90+2
    Po dlouhém obléhání branky se nakonec domácí dostali do zakončení, Weissman zakončil vedle, Rossbach s rozehrávkou nespěchá.

90+1
    Hlavní sudí přidal čtyři minuty nad rámec druhého poločasu. Už se zase hraje, Izrael drží míč poblíž velkého vápna soupeře.

90
    Rozběhla se závěrečná minuta prvního poločasu, na hřišti zůstal ležet jeden z hostujících fotbalistů, rozhodčí přerušuje hru.

89
    Střídání v týmu Norsko: ze hřiště odchází Bjørdal, přichází Knudsen.

88
    Hosté se museli rychle vracet, aby zastavili kontr protivníka. Kanichowsky se dostal ke střele, ta byla zblokovaná, skóre se nemění!

87
    Norové vybojovali svůj první rohový kop v tomto utkání. V této statistice srovnáno, hosté s rozehrávkou příliš nepospíchají.

86
    Střídající Awwad se nyní dostal za obranu protivníka, což neuniklo čárovému rozhodčímu, který signalizuje ofsajd.

85
    Střídání v týmu Norsko: ze hřiště odchází Konradsen, přichází Näsberg.

83
    Střela Glazera byla zblokovaná, domácí i nadále zůstávají u balónu a přihrávají si poblíž velkého vápna soupeře.

81
    Do dobré střelecké pozice se dostal Thorsby! Hostující kapitán minul branku, Glazer bere míč a rychle rozehrává.

79
    Jedna z mála brejkových akcí hostů v posledních minutách končí ofsajdem, ve kterém se nacházel podle čárového Johnsen.

78
    Do konce utkání zbývá zhruba čtvrthodina hry, hraje se převážně ve středu hřiště, Izrael se do žádných příležitostí nedostává.