Cyprus – Švédsko 0:1 (kon.) | Gruzínsko – Dánsko 2:2 (kon.) | Kazachstan – Luxembursko 3:0 (kon.)
Grécko – Česko 3:0 (kon.) | Turecko – Malta 4:2 (kon.) | Chorvátsko – Moldavsko 4:0 (kon.)
Švajčiarsko – Portugalsko 2:4 (kon.) | Slovensko – Albánsko sk 4:1 (kon.) | Bulharsko – Slovinsko 3:0 (kon.)
Poľsko – Litva 1:0 (kon.) | Andorra – Holandsko 0:1 (kon.) | Rakúsko – S. Macedónsko 2:0 (kon.)
Lichtenštajnsko – Bosna 0:4 (kon.) | Izrael – Nórsko 1:3 (kon.) | Kosovo – Nemecko 0:0 (kon.)
Anglicko – Ukrajina 2:1 (kon.) | Španielsko – Estónsko 3:1 (kon.) | Gibraltar – Rusko 0:5 (kon.)
Írsko – Azerbajdžan 1:0 (kon.) | Čierna Hora – Francúzsko 0:2 (kon.)
Anglicko
2:1 (1:0)
Ukrajina
cz Utorok 27.03.2018, 19:00 • Bramall Lane, Sheffield • Kvalifikácia na ME U21 • Skupina 4

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (20:57:09)

Je konec. Anglie nakonec vyhrála 2:1 až v závěrečných minutách. Ve 41. minutě, Maddison poslal skvělý pas do běhu na Calverta-Lewina, který si míč ještě stačil zpracovat a následně zakončil k pravé tyči. Anglie tak vedla 1:0. Ve druhé půli se toho moc nedělo, ale nakonec v 83. minutě srovnal hlavou Šaparenko. Ovšem v 88. minutě se dostal do zakončení hlavou rovněž domácí Solanke a zajistil, že Anglie vyhrála 2:1.

90+4

90+4
    Anglie získala autové vhazování na polovině hostů.

90+3
    Střela domácího hráče skončila pouze vedle brány a Lunin bude mít odkop.

90+2
    Nyní jsou u míče domácí a zahrál si i brankář Gunn, který poslal daleký odkop.

90+1
    Rozhodčí nastavil čtyři minuty navíc.

90+1
    Střídání v týmu Anglie: ze hřiště odchází Calvert-Lewin, přichází Maitland-Niles.

90
    Hosté se dostali s míčem do vápna, ale tam se následně provinil faulem Zubkov, za který rozhodčí vytáhl žlutou kartu.
    88. SOLANKE - 2:1

88
    Anglie právě vstřelila branku!
    Anglie si ale bere vedení zpět a vede 2:1! Po skvělém centru Chilwella se dostal do zakončení hlavou DOMINIC SOLANKE a střelou k pravé tyči poslal domácí dvě minuty před koncem základní hrací doby do vedení! Asistence: Chilwell.

87
    Lukjančuk zahrál míč pouze do zámezí a Anglie má autové vhazování.

85
    Následná střela Daviese šla pouze nad bránu Lunina a ten tak bude mít odkop od své svatyně.

84
    Domácí zkouší odpovědět a drží míč na polovině Ukrajiny.
    83. ŠAPARENKO - 1:1

83
    Ukrajina právě vstřelila branku!
    Je vyrovnáno! Tlak hostů v posledních minutách se vyplatil a je to 1:1! MYKOLA ŠAPARENKO si naskočil na centr z levé strany a následně hlavou zakončil přesně k pravé tyči!

83
    Přihrávka do vápna z levé strany skončila pouze na kopačce domácího hráče, který míč odkopl do bezpečí.