Japonsko – Ukrajina 1:2 (kon.) | Rusko – Francúzsko 1:3 (kon.) | Švajčiarsko – Panama 6:0 (kon.)
Čierna Hora – Turecko 2:2 (kon.) | Egypt – Grécko 0:1 (kon.) | Maďarsko – Škótsko 0:1 (kon.)
Dánsko – Čile 0:0 (kon.) | Senegal – Bosna 0:0 (kon.) | Tunisko – Kostarika 1:0 (kon.)
Pobr. Slonoviny – Moldavsko 2:1 (kon.) | Slovinsko – Bielorusko 0:2 (kon.) | Luxembursko – Rakúsko 0:4 (kon.)
Rumunsko – Švédsko 1:0 (kon.) | Nemecko – Brazília 0:1 (kon.) | Poľsko – J. Kórea 3:2 (kon.)
Belgicko – Saudská Arábia 4:0 (kon.) | Anglicko – Taliansko 1:1 (kon.) | Kolumbia – Austrália 0:0 (kon.)
Španielsko – Argentína 6:1 (kon.)
Japonsko
1:2 (1:1)
Ukrajina
cz Utorok 27.03.2018, 14:20Medzinárodný prípravný zápas

Tak a máme tady konec dnešního zápasu. Ukrajina v dnešním přátelském utkání vyhrála 2:1. Zápas byl hodně vyrovnaný a možná by se více hodila remíza, pro Japonsko je prohra poněkud krutá. Hodně aktivní byl ve druhém poločase Honda, který se dostal do pár samostatných akcí, které toho ale moc nepřinesli, poté záložník šel vystřídat. Ukrajina svou výhru urvala gólem dvacet minut před koncem zápasu, když vše prostřelil Karavaev, který vyslal nechytatelnou ránu do levého dolního rohu. To je z dnešního přenosu vše, přeji příjemné odpoledne. (16:14:03)

90+5

90+4
    V naprostém závěru dnešního zápasu bude Japonsko zahrávat přímý kop z hodně slibné pozice!

90+2
    Střídání v týmu Ukrajina: ze hřiště odchází Marlos, přichází Petryak.

88
    Střídání v týmu Japonsko: ze hřiště odchází Haraguchi, přichází Usami.

86
    Tohle byla slušná šance pro Japonsko. Ke střele se zpoza vápna dostal Shoya Nakajima, jeho obě rány byly zblokované.

84
    V posledních minutách se toho už moc neděje, ani jeden z celků si nedokáže vytvořit nějakou tutovou šanci a vlastně ani ke střele nedochází.

82
    Hráči ve žlutých dresech kombinují u své vlastní branky a snaží se ještě nějak ohrozit brankovou konstrukci.

82
    Střídání v týmu Japonsko: ze hřiště odchází Hasebe, přichází Misao.

80
    Střídání v týmu Ukrajina: ze hřiště odchází Konoplyanka, přichází Tsygankov.
    Střídání v týmu Japonsko: ze hřiště odchází Shibasaki, přichází Nakajima.

79
    Standartní situace pro Japonsko.

77
    Yuya Kubo se z pravé strany snaží něco udělat, ale moc se mu nedaří, každý jeho centr do vápna byl odražený.

75
    Brankář Japonska se blýskl zákrokem proti ráně Besedina.

75
    Autové vhazování pro hráče v modrých dresech.

73
    Rohový kop pro Japonsko. Míč se sice dostal do pokutového území, žádný z útočníků se nakonec do zakončení nedostal.