Japonsko – Ukrajina 1:2 (kon.) | Rusko – Francúzsko 1:3 (kon.) | Švajčiarsko – Panama 6:0 (kon.)
Čierna Hora – Turecko 2:2 (kon.) | Egypt – Grécko 0:1 (kon.) | Maďarsko – Škótsko 0:1 (kon.)
Dánsko – Čile 0:0 (kon.) | Senegal – Bosna 0:0 (kon.) | Tunisko – Kostarika 1:0 (kon.)
Pobr. Slonoviny – Moldavsko 2:1 (kon.) | Slovinsko – Bielorusko 0:2 (kon.) | Luxembursko – Rakúsko 0:4 (kon.)
Rumunsko – Švédsko 1:0 (kon.) | Nemecko – Brazília 0:1 (kon.) | Poľsko – J. Kórea 3:2 (kon.)
Belgicko – Saudská Arábia 4:0 (kon.) | Anglicko – Taliansko 1:1 (kon.) | Kolumbia – Austrália 0:0 (kon.)
Španielsko – Argentína 6:1 (kon.)
Senegal
0:0 (0:0)
Bosna a Hercegovina
cz Utorok 27.03.2018, 20:00Medzinárodný prípravný zápas

Já se s vámi tímto loučím a přeji příjemný zbytek úterního večera. (22:05:49)

Máme tu konec zápasu mezi Senegalem a Bosnou. Ve druhém poločase se toho moc neudálo a tak zápas skončil bezbrankovou remízou 0:0. Jediná šance byla v sedmnácté minutě, kdy Višća běžel sám na brankáře, ale svojí střelu neusměrnil mezi tři tyče.

90+3

90+3
    Bajić se pokoušel dostat ke střele, ale Koulibaly ho dobře zablokoval.

90
    Čtvrtý rozhodčí nastavuje 3 minuty nad rámec druhého poločasu.

90
    Střídání v týmu Senegal: ze hřiště odchází P. N'Diaye, přichází N'Gom.

87
    Střídání v týmu Senegal: ze hřiště odchází Mané, přichází N'Doye.

86
    Druhý poločas se pouze střídá nebo fauluje, žádnou pořádnou akci jsme neviděli.

84
    Střídání v týmu Bosna a Hercegovina: ze hřiště odchází Bičakčić, přichází Zakarić.

83
    Střídání v týmu Senegal: ze hřiště odchází Traoré, přichází Wagué.

81
    Mané si teď vyžadoval penaltu za zákrok na jeho osobu, ale rozhodčí zůstal ledově klidný a ukazuje, že takový zákrok pískat nehodlá.

79
    Senegal teď obehrává obranu Bosny, ale k žádnému ohrožení branky to zatím nevede.

77
    Střídání v týmu Bosna a Hercegovina: ze hřiště odchází Kolašinac, přichází Zukanović.