Japonsko – Ukrajina 1:2 (kon.) | Rusko – Francúzsko 1:3 (kon.) | Švajčiarsko – Panama 6:0 (kon.)
Čierna Hora – Turecko 2:2 (kon.) | Egypt – Grécko 0:1 (kon.) | Maďarsko – Škótsko 0:1 (kon.)
Dánsko – Čile 0:0 (kon.) | Senegal – Bosna 0:0 (kon.) | Tunisko – Kostarika 1:0 (kon.)
Pobr. Slonoviny – Moldavsko 2:1 (kon.) | Slovinsko – Bielorusko 0:2 (kon.) | Luxembursko – Rakúsko 0:4 (kon.)
Rumunsko – Švédsko 1:0 (kon.) | Nemecko – Brazília 0:1 (kon.) | Poľsko – J. Kórea 3:2 (kon.)
Belgicko – Saudská Arábia 4:0 (kon.) | Anglicko – Taliansko 1:1 (kon.) | Kolumbia – Austrália 0:0 (kon.)
Španielsko – Argentína 6:1 (kon.)
Rusko
1:3 (0:1)
Francúzsko
cz Utorok 27.03.2018, 17:50 • Saint-Petersburg Stadium • Medzinárodný prípravný zápas

Ode mě je to pro tento zápas vše. Na počtenou zase příště! (19:47:35)

Skončilo nám přípravné utkání mezi Ruskem a Francií hrané v Petrohradě. Rusové nepředvedli vůbec špatný výkon, ale na favorita to dnes nestačilo. Francii poslal do vedení Kylian Mbappé. Hned z kraje druhé půle skóroval Paul Pogba z přímého kopu. V 68. minutě snížil Fjodor Smolov, ale dvoubrankové vedení vrátil Francii 10 minut před koncem opět Kylian Mbappé. Francie teda porazila Rusko 3:1.

90+3

90+3
    Pavard byl ještě faulován Čeryševem. Zřejmě nás čeká dnešní poslední rozehrávka po faulu.

90+2
    Francouzi drží míč a nikam nespěchají, teď budou mít k dispozici rozehrávku autu.

90+1
    Už běží nastavený čas. Nad rámec hrací doby nastavil sudí 3 minuty.

90
    Kimpembe zahrál míč hlavou do náruče Llorise. Zápas se už jen dohrává.

89
    Poslední dvě minuty základní hrací doby a hráči Ruska drží míč na svých kopačkách. Ještě se budou snažit přidat druhý gól.

87
    Smolov byl opět nebezpečný. Tentokrát pálil těsně vedle Kimpembeho na zadní tyč. Jeho rána se však do brány asi o metr nevešla. Odkopávat bude Lloris.

86
    Střídání v týmu Francie: ze hřiště odchází Mbappé, přichází Lemar.

85
    Útočného faulu se dopustil Olivier Giroud.
    83. MBAPPÉ - 1:3

83
    Francie právě vstřelila branku!
    O vítězi tohoto zápasu je nejspíš rozhodnuto! Blaise Matuidi postrčil míč do pokutového území, kde byl KYLIAN MBAPPÉ. Útočník s číslem 10 si nádherně obehrál Neustädtera a střelou mezi nohy brankáře Luneva stanovil skóre na 1:3 pro hosty.

83
    Střídání v týmu Rusko: ze hřiště odchází Kudrjašov, přichází Čeryšev.

82
    Žlutou kartu dostává Anton Mirančuk (Rusko).

81
    Střídání v týmu Francie: ze hřiště odchází Rabiot, přichází Matuidi.

80
    Střídání v týmu Francie: ze hřiště odchází Umtiti, přichází Kimpembe.

80
    Střelu Smolova ze střední vzdálenosti tečoval Zabolotnyj. Od své brány bude odkopávat Hugo Lloris.

79
    Rusové neohrozili přímo branku Llorise, avšak Smolnikov centroval míč tak, že domácí zahrají další rohový kop.