Cyprus – Švédsko 0:1 (kon.) | Gruzínsko – Dánsko 2:2 (kon.) | Kazachstan – Luxembursko 3:0 (kon.)
Grécko – Česko 3:0 (kon.) | Turecko – Malta 4:2 (kon.) | Chorvátsko – Moldavsko 4:0 (kon.)
Švajčiarsko – Portugalsko 2:4 (kon.) | Slovensko – Albánsko sk 4:1 (kon.) | Bulharsko – Slovinsko 3:0 (kon.)
Poľsko – Litva 1:0 (kon.) | Andorra – Holandsko 0:1 (kon.) | Rakúsko – S. Macedónsko 2:0 (kon.)
Lichtenštajnsko – Bosna 0:4 (kon.) | Izrael – Nórsko 1:3 (kon.) | Kosovo – Nemecko 0:0 (kon.)
Anglicko – Ukrajina 2:1 (kon.) | Španielsko – Estónsko 3:1 (kon.) | Gibraltar – Rusko 0:5 (kon.)
Írsko – Azerbajdžan 1:0 (kon.) | Čierna Hora – Francúzsko 0:2 (kon.)
Kazachstan
3:0 (2:0)
Luxembursko
cz Utorok 27.03.2018, 15:00Kvalifikácia na ME U21 • Skupina 9

To je ode mě vše, na shledanou! (16:59:30)

Kazachstán hladce prošel dnešním utkání. Kazachstán prakticky rozhodl ihned na začátku zápasu, kdy dal dvě rychlé branky a pak již kontroloval hru. Následně se ve druhém poločase dokázal prosadit ještě z pokutového kopu.

Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 9:0. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 16:13.

90+3

90+2
    Střela přímo na branku a Roulez jí má ve své moci.

90+1
    Standardní situace z levé strany a Kazachstán má v posledních minutách velký tlak na branku.

90
    Tři minuty se nastavují nad rámec 90 minut.

89
    Ze střední vzdálenosti vystřeli Najaryan, ale minul prostor mezi třemi tyčemi.

88
    Kazachstán v dalším útoku a zdá se, že se bude snažit útočit do poslední minuty.

87
    Tvrdá střela, kterou likviduje Roulez!

86
    Střídání v týmu Kazachstán: ze hřiště odchází Fedin, přichází Bakhtijarov.

84
    Po chybné přihrávce je míč u Rouleze, který bude odkopávat.

84
    Hra pokračuje a zápas se prakticky jen dohrává, Kazachstán drží míč a pomalu a jistě se dostává před branku svého soupeře.

81
    Na trávníku leží Ewert a je ošetřován.

81
    Nakonec je tu centr z levé strany, ale ten pohotově chytá brankář.

80
    Lucembursko útočí, míč v pokutovém území odvrátil obránce, ale ne dostatečně a míč se vrací na kopačky Lucemburčanů.

79
    Střídání v týmu Kazachstán: ze hřiště odchází Tursynbay, přichází Sultanov.

77
    Schaus vidí po faulu na Kalmuratova žlutou kartu.

76
    Střídání v týmu Kazachstán: ze hřiště odchází Jumatov, přichází Najaryan.

74
    O vítězi v dnešním utkání již nemůže být téměř pochyb, Lucembursko se po celý zápas nedostalo do žádné gólové šance a v posledních patnácti minutách hry se to jen těžko může změnit. Kazachstán zcela ovládá tento zápas.
    72. Maxim FEDIN - 3:0

72
    Kazachstán právě vstřelil branku!
    MAXIM FEDIN se nemýlí a posílá míč k pravé tyči. I když brankář vystihl směr, nedokázal dosáhnout na míč.
    71. Penaltový zákrok.

71
    Antipov si naběhl na centr a když zpracovával míč, tak byl kontaktován a tohle zřejmě vedlo rozhodčího k odpískání pokutového kopu.

71
    Centr přímo před branku a je tu penalta! Brankář hostů se směje a diví se tomuto verdiktu.

69
    Do šance se dostával střelec, prozatím dvou branek, Vorogovskij!

67
    Lucembursko za půlkou hřiště, ale bez míče, který opět kontroluje soupeř.

66
    Centr na přední tyč a ten byl odvrácen hlavičkujícím hráčem Lucemburska.

65
    Domácí opět dostali míč a nyní místo kombinace ihned zaútočili a je z toho rohový kop...

64
    Hosté u míče, ale dostat se za půlku je pro ně téměř nadlidský úkol a Kazachstán si hlídá střed hrací plochy.

63
    Žlutou kartu dostává Ewert (Lucembursko).
    Žlutou kartu dostává Vorogovskij (Kazachstán).

63
    Vorogovskij zrychlil hru na levé straně a centruje před branku, Sokolenko připraven hlavičkovat, ale centr nebyl přesný.

61
    Hra se odehrává více na půlce hostů, ale Roulez může být zatím v klidu a poměrně snadno sbírá míče. Kombinace Kazachstánců nyní postrádá přesnost.

59
    Na začátku druhého poločasu se Lucembursko zlepšilo ve své obranné hře, kdy svého soupeře do šancí nepouští a poměrně dobře brání jejich útočné akce.

58
    Faul Antipova a Lucembursko bude rozehrávat poblíž poloviny hrací plochy.

56
    Následně se hosté dopustili útočného faulu a tohle bude žlutá karta pro Shamshiho.

55
    Vorogovskij dostal přihrávku na levou stranu a běžel s míčem směrem k brance. Nakonec se mu nepodařilo odcentrovat.

53
    Sokolenko zahrával rohový kop, jeho centr má v rukavicích Roulez.

52
    Už přes minutu si hráči Kazachstánu přihrávají na své polovině a hledají cestu k provedení útočné akce.

51
    Žlutou kartu dostává Sacras (Lucembursko).

50
    Lucembursko, konkrétně Avdusinovic, se snažil dostat do šance, ale proti obraně neměl šanci.

49
    Ten byl odvrácen a Kazachstán se bez problémů ubránil.

48
    Rohový kop pro hosty...

47
    První útok domácích ve druhém poločase nevedl k vážné situaci.

46
    Střídání v týmu Lucembursko: ze hřiště odchází Tinelli, přichází Avdusinovic.

46
    Střídání v týmu Lucembursko: ze hřiště odchází Belmin Muratovic, přichází Prudhomme.

46

První poločas přinesl velmi dvě rychlé branky Kazachstánu a od té doby hrál jen jeden tým a to domácí celek, který po celý první poločas kontroloval svůj náskok. Lucembursko se prakticky nedostalo do žádné vážnější šance.

45+2

45+2
    Belmin Muratovic prošel od půlky hřiště až do pokutového území, ale zde nakonec ztrácí míč, který míří do zázemí.

45+1
    Lucembursko drží nyní míč, ale nemůže se dostat přes půlku.

45
    Rozhodčí nastavuje ještě dvě minuty nad rámec 45 minut.

43
    Dlouhý míč za obranu Lucemburska, ale z tohoto nic nebude. I když se Fedin snažil doběhnout dlouhý míč, nakonec bude brankář Lucemburska u něj dříve.

42
    Blíží se nám závěr poločasu a domácí opět v poklidné kombinaci s míčem a nikam se neženou.

40
    A pozor, nyní trochu změna. Tinelli se dostal k sympatické střele, která však míří mimo, přesto brankář Kazachstánu nepodceňuje situaci a skokem zastavuje míč.

39
    A zase jsme se vrátili na polovinu hřiště, kde sledujeme poklidnou kombinaci domácího celku.

37
    Domácí opět hrozí před brankou Lucemburska, Vogorovskij doběhl míč na pravé straně a poslal vysoký centr před branku, ale nakonec nepřesné zakončení a není to třetí branka v síti hostů.

36
    Po delší době si na míč sáhl i brankář Kazachstánu, který v pohodě sbírá vysoký míč.

35
    Hra nyní na malou chvíli je přerušena, protože jeden z hráčů Lucemburska potřebuje ošetření.

33
    Nejzajímavější byl úvod tohoto zápasu, kdy se domácí dvakrát prosadili, od té doby sledujeme sem tam dobrý útok Kazachstánu, který jinak jen drží míč a v poklidu si kombinuje.

32
    Antipov dobře rozehrál míč na levou stranu a je z toho nebezpečný centr, kde míč tečuje hráč Kazachstánu, ale jen mimo pravou tyč!

30
    ...ten byl však přetažený a Lucembursko vyváží míč, avšak za půlkou jej ihned ztrácí.

30
    Kazachstán se konečně dostal do útoku a je z toho rohový kop...

29
    Nyní není nic moc co k vidění, domácí drží míč a vůbec jej soupeři nepůjčují.

27
    Domácí kombinují a nyní se netlačí před branku soupeře a hrají poblíž poloviny hrací plochy.

26
    Lucembursko se zatím vůbec k ničemu nedostává a spíše se brání svému soupeři, který si naopak zápas užívá.

24
    Dobrá přihrávka před branku a Sokolenko mohl skórovat do prázdné branky, ale míč mu nesedl a ten se nakonec odrazil k brankáři, který jej chytá.

23
    Kazachstánci nyní v poklidu kombinují na své vlastní polovině.

22
    Domácí hráč se opět nebezpečně dostával před branku Lucemburska, ale tentokrát to Rouzel s pomocí obrany zvládá.

21
    Kalmuratov obdržel v souboji nějaký šrám a nyní je ošetřován.

20
    Roulez musel velmi rychle ven z branky, aby chytil míč před dobíhajícím hráčem domácího celku.

19
    Nepřesná rozehrávka hráče Lucemburska, který srazil míč do autu.

18
    Lucembursku se nyní na krátkou chvíli daří držet míč, ale před brankou soupeře zatím nedokázali nic zajímavého.

17
    Domácí se ujali velmi brzkého dvou brankového vedení a nyní kontrolují s přehledem svou hru.

15
    Kazachstán nyní tlačí na svého soupeře, a ten je úplně rozhozený. Rohovému kopu se však nakonec ubránili.

14
    A další nebezpečný útok domácích, centr tentokrát obránce hlavičkou odvrátil pouze na rohový kop.
    13. Yan VOGOROVSKIJ - 2:0

13
    A je tu další branka, kterou opět střílí YAN VOGOROVSKIJ. Brankář první tvrdou střelu vyrazil jen před sebe a následně se míče zmocnili opět domácí a nakonec skončil míč v brance Lucemburska.

12
    Domácí jsou nyní při chuti a nyní mají více ze hry než jejich soupeř.
    10. Yan VOGOROVSKIJ - 1:0

10
    A tato branka už platiti bude, centr z pravé strany nádherně hlavičkuje YAN VOGOROVSKIJ a posílá svůj celek do vedení!
    7. Neuznaná branka pro ofsajd.

7
    Kazachstán dosáhl branky, poté co Vorogovskij pěkně přihrál na Antipova, který vystřelil z levé strany, ale nacházel se v ofsajdu a branka neplatí!

6
    Belmin Muratovic byl faulován a Lucembursko zůstane i nadále u míče.

5
    Lucembursku je odpískán útočný faul a domácí budou rozehrávat. Následně Kazachstán ihned přišel o míč na polovině hřiště.

2
    Ani domácí celek poté co se ujal kombinace nedokázal správně zakončit a následuje odkop od branky hostů.

1
    V první minutě drželi míč hosté, kteří se před branku se svou kombinací nedostali.

1

Kazachstán: Zakirov – Mazhitov (C), Kalmuratov, Abiken, Tursynbay – Shamshi – Vorogovskij, Fedin, Jumatov, Sokolenko – Antipov.
    Náhradníci: Shaizada – Sultanov, Najaryan, Zhagorov, Abilgazy, Abdenabi, Bakhtijarov,

Lucembursko: Valentin – Ewert (C), Brandenburger, Graca Dias, Sacras – Tinelli, B. Muratovic, Pinto, Scjaus – E. Muratovic, Duriatti.
    Náhradníci: Ottele – Thill, Machado, Kuete, Avdusinovic, Prudhomme.

Rozhodčí: Denis Scherbakov.

Lucembursko
    Lucembursko je v tabulce poslední se ziskem 4 bodů. Taktéž prohráli předchozí zápas a to 3:1 s Černou Horou. Lucembursko je svým způsobem outsiderem této skupiny, avšak co se týká vyrovnanosti bodů v tabulce, tak tomu zatím tak není.

Kazachstán
    Kazachstán se nachází na třetím místě se ziskem šesti bodů. První letošní kvalifikační zápas prohrál 3:0 s vedoucím týmem tabulky a to s Francií. Proti dnešnímu soupeři je Kazachstán favoritem a může se bodově přiblížit k druhému místu, na kterém je nyní Slovinsko. s deseti body.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.