Myjava – Senica | 2:0 (kon.) | | | Ružomberok – Dunajská Streda | 2:2 (kon.) | | | Slovan Bratislava – Michalovce | 3:1 (kon.) |
Trnava – Zlaté Moravce | 1:0 (kon.) | | | Žilina – Podbrezová | 1:0 (kon.) |
Spiš. N. Ves – Košice | 0:1 (kon.) | | | R. Sobota – L. Mikuláš | 0:1 (kon.) | | | MFK Zvolen – Lipany | 3:0 (kon.) |
Martin – Sereď | 2:3 (kon.) | | | Šamorín – Skalica | 0:2 (kon.) | | | B. Bystrica – Pohronie | 1:2 (kon.) |
Poprad – Bardejov | 0:0 (kon.) |
Mladá Boleslav – Dukla Praha | 1:0 (kon.) | | | Příbram – Slovácko | 0:1 (kon.) | | | Zlín – Jablonec | 2:2 (kon.) |
Slavia – Karviná | 1:0 (kon.) |
Swansea – Liverpool | 1:2 (kon.) | | | Hull City – Chelsea | 0:2 (kon.) | | | Sunderland – West Bromwich | 1:1 (kon.) |
Watford – Bournemouth | 2:2 (kon.) | | | West Ham – Middlesbrough | 1:1 (kon.) |
Granada – Leganés | 0:1 (kon.) | | | Sevilla – Alavés | 2:1 (kon.) | | | Osasuna – Las Palmas | 2:2 (kon.) |
La Coruña – Gijón | 2:1 (kon.) |
Bayern – Kolín nad Rýnom | 1:1 (kon.) | | | Hertha – Hamburger | 2:0 (kon.) | | | Ingolstadt – Hoffenheim | 1:2 (kon.) |
Darmstadt – Brémy | 2:2 (kon.) | | | Freiburg – Frankfurt | 1:0 (kon.) | | | Leverkusen – Dortmund | 2:0 (kon.) |
Pescara – Chievo | 0:2 (kon.) | | | Udinese – Lazio | 0:3 (kon.) |
Waregem – Charleroi | 1:1 (kon.) | | | Eupen – Mouscron | 1:4 (kon.) | | | Westerlo – Waasland-Beveren | 1:0 (kon.) |
Lokeren – Kortrijk | 2:1 (kon.) |
Rio Ave – Praia | 1:2 (kon.) | | | Chaves – Belenenses | 3:1 (kon.) | | | Guimarães – Lisabon | 3:3 (kon.) |
Nacional – Porto | 0:4 (kon.) |
Tomsk – FC Ural | 1:1 (kon.) | | | Samara – Machačkala | 2:1 (kon.) | | | Lok. Moskva – Arsenal Tula | 1:1 (kon.) |
Groznyj – Orenburg | 2:1 (kon.) |
Paríž – Bordeaux | 2:0 (kon.) | | | Lille – Nancy | 1:0 (kon.) | | | Dijon – Montpellier | 3:3 (kon.) |
Nantes – Bastia | 1:0 (kon.) | | | Caen – Toulouse | 1:0 (kon.) |
Sokolov – Varnsdorf | 3:2 (kon.) | | | Ostrava – Č. Budějovice | 3:2 (kon.) | | | Frýdek-Místek – Vítkovice | 5:2 (kon.) |
Vlašim – Pardubice | 1:0 (kon.) | | | Opava – Prostějov | 3:1 (kon.) |
Wolfsberger – Rheindorf Altach | 1:2 (kon.) | | | Admira Wacker Mödling – Mattersburg | 1:0 (kon.) |
Arnhem – Groningen | 2:1 (kon.) | | | Heerenveen – Eindhoven | 1:1 (kon.) | | | Kerkrade – Nijmegen | 0:1 (kon.) |
GA Eagles – Excelsior | 3:0 (kon.) |
Arka – Gliwice | 1:2 (kon.) | | | Légia Varšava – Gdańsk | 3:0 (kon.) |
koniec
Slezský FC Opava
3:1
(1:1)
1. SK Prostějov
Lukáš Jasoněk
Góly:
14. Grussmann, 74. Smola (pen.), 90+3. Zapalač (pen.) – 30. Kroupa (pen.)
Rozhodca: Severýn – Caletka, Horák
Diváci:
Karty: 19. Jursa (OPA), 32. Smola (OPA), 50. Kuzmanović (OPA) – 10. Schuster (PRO), 57. Píchal (PRO), 64. Sus (PRO), 77. Pančochář (PRO)
Nepremenená penalta:
Slezský FC Opava:
Fendrich – Hrabina, Simerský, Radić, Helebrand – Grussmann (86. T. Machálek), Mozol (81. Metelka), Zapalač, Jursa (C) – Smola, Kuzmanović (66. Janetzký).
Náhradníci: Lasák – T. Čelůstka, Schaffartzik, Janetzký, Jurečka, T. Machálek, Metelka.
Tréner:
1. SK Prostějov: Neoral – Kroupa (C), Skwarczek, Pančochář, Machynek – M. Machálek (71. Štrombach), Píchal (63. Chwaszcz), Hirsch, Fládr (79. Langer) – Sus, Schuster.
Náhradníci: Kofroň – Chwaszcz, Nekuda, Štrombach, Langer, Rus, Zapletal.
Tréner:
Náhradníci: Lasák – T. Čelůstka, Schaffartzik, Janetzký, Jurečka, T. Machálek, Metelka.
Tréner:
1. SK Prostějov: Neoral – Kroupa (C), Skwarczek, Pančochář, Machynek – M. Machálek (71. Štrombach), Píchal (63. Chwaszcz), Hirsch, Fládr (79. Langer) – Sus, Schuster.
Náhradníci: Kofroň – Chwaszcz, Nekuda, Štrombach, Langer, Rus, Zapletal.
Tréner:
Rozhodca: Severýn – Caletka, Horák
Diváci:
Autorem branky z pokutového kopu je PETR ZAPALAČ. Tříbodový zisk Opavy zpečetil střelou do levé části brány.
Je tam! K pokutovému kopu se postavil faulovaný TOMÁŠ SMOLA, a přestože Neoral vystihl směr jeho trefy, kapituloval.