Chelsea – Arsenal 2:0 (kon.) | Swansea – Everton 0:0 (kon.) | Stoke City – Leicester 2:2 (kon.)
Bournemouth – Sunderland 2:0 (kon.) | Newcastle – Watford 1:2 (kon.) | Aston Villa – West Bromwich 0:1 (kon.)
Manchester City – West Ham 1:2 (kon.)
Newcastle United
1:2 (0:2)
Watford FC
Sobota 19.09.2015, 16:00 • St James' Park, Newcastle upon Tyne • Anglická Premier League • 6. kolo
    62. Daryl JANMAAT - 1:2

62
    Newcastle United dal gól!
    Domáce mužstvo znižuje stav stretnutia! "Straky" sa zrazu ocitli v pokutovom území, Akciu pekne začal Janmaat, ktorý posunul na pravú stranu pre Sissoka, ten mu v šestnástke vrátil a práve DARYL JANMAAT strieľa prvý gól domácich v tomto zápase!
    28. Odion IGHALO - 0:2

28
    Tím Watford práve strelil gól!
    Watford sa dostáva už do dvoj-gólového vedenia a to nemáme za sebou ešte ani dve tretiny prvého polčasu! Deeney si ideálne spracoval loptu pred šestnástkou a ukážkovou priamočiarou prihrávkou pomedzi obrancov vysunul ODIONA IGHALA, ktorý sa už z tesnej blízkosti nemýlil!
    10. Odion IGHALO - 0:1

10
    Hostia idú do vedenia! Na pravej strane stratil loptu domáci Janmaat, získal ju Deeney, ktorý odcentroval pred vápno, kde už boli viacerí hráči Watfordu. Tí si pekne prihrali smerom ku ODIONOVI IGHALOVI, ktorý už túto šancu jednoznačne premenil!