Sociedad – Gijón 0:0 (kon.) | Barcelona – Malaga 1:0 (kon.) | Vigo – Rayo Vallecano 3:0 (kon.)
Real Madrid – Real Betis 5:0 (kon.)
Celta Vigo
3:0 (1:0)
Rayo Vallecano
Sobota 29.08.2015, 22:00Španielska LaLiga • 2. kolo

Nolitov center z rohu už štvrtý gól nepriniesol a tak je dobojované! Celta Vigo teda víťazí v dnešnom zápase pomerom 3:0 a získava dôležité tri body do tabuľky La Ligy. To je už odo mňa všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok dňa. (23:51:24)

90+2

90+2
    Orellana hľadal spoluhráča,ale ten sa k lopte nedostal Celta Vigo však získava rohový kop.

90+1
    Štvrtý rozhodca ukazuje, že sa budú nadstavovať 2 minúty!

90
    Prebieha už posledná minúta riadnej hracej doby prvého polčasu a čakáme na údaj o nadstavenom čase.
    88. Andreu FONTÀS - 3:0

88
    Celta Vigo dalo gól!
    A je to rozhodnuté! Nolito rozohral štandartku prihrávkou, ktorou našiel ANDREU FONTÁSA a ten loptu presne umiestnil a nedal Juanovi Carlosovi šancu.

87
    Trashorras bol potrestaný za svoju hrubosť v súboji žltou kartou.

85
    Striedanie v tíme Celta Vigo: z ihriska odchádza Daniel Wass, prichádza Nemanja Radoja.

84
    Obranca zblokoval strelu Orellanu spoza šestnástky. Celta kontroluje posledné minúty tohto zápasu.

83
    Výborný zápas pre Nolita pokračuje. Teraz posielal loptu do pokutového územia, ale tam nikto zo spoluhráčov nebol.

82
    Guidetti sa dostal do voľného priestoru, ale bol v ofsajde a tak akcia končí.

81
    Aspas našiel pekne voľného Nolita, ale ten bol dobre obsadený a tak nemohol zakončiť.

80
    Posledných desať minút zápasu. Nolito bol prichytený v ofsajdovom postavení.

79
    Orellana čakal na prihrávku od Guidettiho, ale nakoniec ju pre obranný zákrok protihráča nedostal.

78
    Striedanie v tíme Celta Vigo: z ihriska odchádza Pablo Hernández, prichádza John Guidetti.

78
    Španiel Nolito je stále aktívny a chce zaknihovať v tomto zápase hattrick, ale ani individuálne neuspel.

77
    Pred bránku prihrával Nolito, ale defenzívy hostí dokázala loptu odvrátiť do bezpečia.