Dunajská Streda – Podbrezová | 5:1 (kon.) | | | Myjava – Zlaté Moravce | 0:0 (kon.) | | | Slovan Bratislava – Skalica | 4:1 (kon.) |
Senica – Trenčín | 1:4 (kon.) | | | Ružomberok – Michalovce | 2:2 (kon.) |
Žilina B – Nitra | 1:1 (kon.) | | | Nové Mesto n/V – Senec | 2:2 (kon.) | | | Borčice – Sereď | 3:0 (kon.) |
Teplička n. Váhom – Spiš. N. Ves | 2:2 (kon.) | | | Haniska – Poprad | 1:0 (kon.) | | | Bardejov – Prešov | 1:1 (kon.) |
MFK Zvolen – L. Mikuláš | 0:0 (kon.) |
Newcastle – Arsenal | 0:1 (kon.) | | | Chelsea – Crystal Palace | 1:2 (kon.) | | | Bournemouth – Leicester | 1:1 (kon.) |
Aston Villa – Sunderland | 2:2 (kon.) | | | Manchester City – Watford | 2:0 (kon.) | | | Stoke City – West Bromwich | 0:1 (kon.) |
Liverpool – West Ham | 0:3 (kon.) | | | Tottenham – Everton | 0:0 (kon.) |
Sociedad – Gijón | 0:0 (kon.) | | | Barcelona – Malaga | 1:0 (kon.) | | | Vigo – Rayo Vallecano | 3:0 (kon.) |
Real Madrid – Real Betis | 5:0 (kon.) |
Stuttgart – Frankfurt | 1:4 (kon.) | | | Augsburg – Ingolstadt | 0:1 (kon.) | | | Kolín nad Rýnom – Hamburger | 2:1 (kon.) |
Mainz – Hannover | 3:0 (kon.) | | | Darmstadt – Hoffenheim | 0:0 (kon.) | | | Bayern – Leverkusen | 3:0 (kon.) |
Bologna – Sassuolo | 0:1 (kon.) | | | AC Miláno – Empoli | 2:1 (kon.) |
Leuven – Sint-Truiden | 1:0 (kon.) | | | Oostende – Waregem | 0:2 (kon.) | | | Mouscron – Kortrijk | 0:1 (kon.) |
Gent – Mechelen | 2:2 (kon.) |
Setúbal – Rio Ave | 2:2 (kon.) | | | Porto – Praia | 2:0 (kon.) | | | Benfica – Moreirense | 3:2 (kon.) |
FK Dinamo Moskva – Ufa | 2:0 (kon.) | | | Zenit – Samara | 1:3 (kon.) | | | S. Moskva – Machačkala | 1:2 (kon.) |
Caen – Lyon | 0:4 (kon.) | | | Angers – Nice | 1:1 (kon.) | | | Troyes – Montpellier | 0:0 (kon.) |
Lille – GFC Ajaccio | 1:0 (kon.) | | | Remeš – Lorient | 4:1 (kon.) | | | Rennes – Toulouse | 3:1 (kon.) |
Admira Wacker Mödling – Austria | 0:1 (kon.) | | | Rapid Viedeň – Mattersburg | 2:4 (kon.) | | | Grodig – Ried | 4:1 (kon.) |
Utrecht – Groningen | 2:0 (kon.) | | | Heerenveen – Zwolle | 1:1 (kon.) | | | Excelsior – Graafschap | 3:0 (kon.) |
Heracles – Twente | 2:0 (kon.) |
Chrudim – Hr. Králové | 0:5 (kon.) | | | Tachov – Sokolov | 2:2 (5:3 po pen.) | | | Králův Dvůr – Vlašim | 1:1 (3:1 po pen.) |
Dobrovice – Varnsdorf | 1:2 (kon.) | | | Hlučín – Opava | 0:1 (kon.) | | | Olympia Radotín – Bohemians | 1:2 (kon.) |
Karlovy Vary – Táborsko | 2:6 (kon.) | | | Velké Karlovice – Zlín | 1:6 (kon.) | | | Mohelnice – Frýdek-Místek | 1:2 (kon.) |
Slavičín – Slovácko | 2:0 (kon.) | | | Vítkovice – Karviná | 2:2 (3:5 po pen.) |
Zagłębie – Ruch Chorzów | 3:1 (kon.) |
koniec po penal. (5:3)
FK Tachov
2:2
(1:0)
FK Baník Sokolov
Loučím se s Vámi z Tachova, děkuji za pozornost a u dalšího přenosu.
(13:31:29)
|
||
Tachov penaltový rozstřel zvládl a může se těšit na souboj s Plzní, kde většina jeho hráčů v minulosti působila. Do kabin je doprovází potlesk jaký jsem tady nezažil možná ani při postupu do ČFL.
|
||
Konec zápasu.
|
||
5. séria
5:3
|
Knakal proměňuje.
|
|
4. séria
4:3
|
přestřelil
|
|
4. séria
4:3
|
Matas proměňuje.
|
|
3. séria
3:3
|
Urma proměňuje.
|
|
3. séria
3:2
|
Habart proměňuje.
|
|
2. séria
2:2
|
Vrtělka proměňuje.
|
|
2. séria
2:1
|
Hrdlička proměňuje.
|
|
1. séria
1:1
|
Manzia proměňuje.
|
|
1. séria
1:0
|
F. DVOŘÁK proměňuje.
|
|
Střílení penalt začíná.
|
||
Vítěz se ve 3. kole střetne s mistrovskou Viktorií Plzeň.
|
||
O postupujícím rozhodnou pokutové kopy.
|
||
90
|
Druhý poločas skončil.
|
|
90
|
Rozhodčí nastaví dvě minuty a J. Dvořák jde do branky místo Belaně.
|
|
90
|
Urma chyboval a Tachov zahrává roh. Hosté chtějí střídat gólmana, ale teď ještě ne.
|
|
89
|
Střídání v týmu FK Tachov: ze hřiště odchází Kabourek, přichází Folejtar.
|
|
88
|
Ale i hostujícího Kosaka berou křeče.
|
Góly:
33. Matas, 62. Hrdlička – 49. Procházka, 67. Manzia
Rozhodca: Pechanec – Melichar, Myška
Diváci: 369
Karty: 55. Dvořák (TAC)
Nepremenená penalta:
Penaltový rozstrel:
1. séria:
1:0 F. Dvořák (TAC)
1:1 Manzia (SOK)
2. séria:
2:1 Hrdlička (TAC)
2:2 Vrtělka (SOK)
3. séria:
3:2 Habart (TAC)
3:3 Urma (SOK)
4. séria:
4:3 Matas (TAC)
4:3 Procházka (SOK)
5. séria:
5:3 Knakal (TAC)
FK Tachov:
Houdek – Ruda, Matas, Knakal, M. Šácha (46. Stružka) – Kravar, P. Šácha – Habart, Hrdlička, Folejtar (89. Kabourek) – F. Dvořák.
Náhradníci: Žipaj – Stružka, Kabourek, Marek, Sláma
Tréner:
FK Baník Sokolov: Belaň (90. J. Dvořák I) – Prošek, Vondráček, Kucalas, Urma – Vrtělka, Takács – Machek (74. Vaněček), J. Dvořák II (61. Manzia), Kosak – Procházka.
Náhradníci: J. Dvořák I – Tůma, Vaněček, Blažek, Pouček, Dřížďal, Manzia
Tréner:
Náhradníci: Žipaj – Stružka, Kabourek, Marek, Sláma
Tréner:
FK Baník Sokolov: Belaň (90. J. Dvořák I) – Prošek, Vondráček, Kucalas, Urma – Vrtělka, Takács – Machek (74. Vaněček), J. Dvořák II (61. Manzia), Kosak – Procházka.
Náhradníci: J. Dvořák I – Tůma, Vaněček, Blažek, Pouček, Dřížďal, Manzia
Tréner:
Rozhodca: Pechanec – Melichar, Myška
Diváci: 369
Zdeněk Soukup